Miskolc Cafe Miskolc

4,1
a 163 miskolci étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, vendéglő
Miskolc Cafe Miskolc

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Miskolc Cafe Miskolc vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 20.barátokkal járt itt
A főutcán található hangulatos kávézó, ahol betérhetünk egy finom kávéra. Személy szerint a kedvencem a Miskolc kávé, ami finoman fűszeres különleges aromájú. Finom teák és limonádék is kaphatóak itt. Továbbá az üzlet másik felében helyi kézműves termékek is kaphatóak. Miskolc Pont elfogadó hely. A kiszolgálás nagyon kedves, barátságos!
2016. április 26.barátokkal járt itt
Kollégákkal voltunk ma ebben a kávézóban. Mivel csak söröztünk, elég szűkös az értékelésem. A hely elég kicsi, tipikusan arra szolgál, hogy egy rövid időt kellemes beszélgetéssel, kávé, ital, sütemény mellett el lehessen tölteni. Túl sok vendég befogadására nem alkalmas. Van zárt és nyitott (terasz) része is.
2016. március 26.barátokkal járt itt
A helyi Tourinform irodába célirányosan tértünk be térképért és némi útbaigazításért, s ha már ott voltunk, beugrottunk egy kávéra és sütire a vele egy épületben lévő, belülről átjárható kávézó részbe. Julius Meinl kávét főznek. A süteményeket nem itt készítik, hanem egy cukrászdából hozatják.
Miskolc Cafe Miskolc - Étel/italMiskolc Cafe Miskolc - BelsőMiskolc Cafe Miskolc - BelsőMiskolc Cafe Miskolc - Külső képMiskolc Cafe Miskolc - BelsőMiskolc Cafe Miskolc - Belső