Murphy's Étterem Miskolc
3519 Miskolc, Május 1. telep 25/a.

Murphy's Étterem Miskolc a térképen

V 12:00-22:00
ír, magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Gépzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Visa, Amex
Heineken, Guinness

Murphy's Étterem Miskolc bemutatkozása

Éttermünk hazai és nemzetközi ételkülönlegességekkel, vegetáriánus, kímélő és diétás ételkínálattal várja Kedves Vendégeit ! Rendkívül gazdag steak-választékunk !
Bőséges italkínálatunk mellett számos alkoholos és alkoholmentes koktél és kávéspecialitás áll Vendégeink rendelkezésére.
Rendezvényekre(40 főig) igény szerint 3 fogásos menüsorokat kínálunk.
Éttermünk előtt ingyenes parkolási lehetőség van, etetőszék, gyermekfoglalkoztatók szolgálják a gyerekek kényelmét..

Murphy's Étterem Miskolc képei

Murphy's Étterem Miskolc vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
Férjemmel tértünk be az étterembe egy szombati ebédre. Ő már többször volt ott kollégákkal miskolci munkák alkalmával. Sajnos a kerthelyiségben nem tudtunk leülni egy rendezvény miatt, amit később, mivel eléggé lehűlt a levegő nem is bántunk. A pincér nagyon készséges volt, nem volt fennakadás abból, hogy más köretet kérek az ételhez, nem ami az étlapon van.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kezdeném azzal,hogy nem vagyok egy elégedetlen ember,de. . . Egy jó estét szerettünk volna eltölteni egy hangulatos,általunk már ismert helyen,többször ettünk már itt,mind napi menüt mind A'la Carte ételeket,eddig nem volt problémánk! Most viszont az egész este,az ételek,az italok,a kiszolgálás MINŐSÍTHETETLEN volt! ! Egyszerűen nem hittük el,hogy ez velünk történik.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 1.
Családi körben látogattuk meg az éttermet. Nem először jártam itt. A hely a kiszolgálás és az ételek minősége mit sem változott! Az étlapról csak azért nem lehet választani, mert akkora a választék! Az ételek minősége kitűnő! Frissen készül minden. A steak olyan volt, hogy először kár volt mellé szószt enni annyira finom volt magában, aztán megkóstoltuk a BBQ szószt!

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 1.
Tegnap voltunk az étteremben első alkalommal,kedves dolgozókkal találkoztunk és nagyon finom ételeket ehettünk.Nagyon barátságos hely,jó volt a kandalló melegénél melegedni és finomakat enni.Mindenkinek bátran ajánlom az éttermet,nem fognak csalódni!!!Köszönettel

Mobilról küldte. | 2015. novemberben járt itt
Értékelt: 2015. december 1.
Állandóan , egyenletesen kiváló minőséget produkáló étterem! Miskolc egyik legjobb helye. A pincérek rendkívül kedvesek

2014. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karácsony előtt voltunk a kollegáimmal egy munkaebéden az étteremben. A hely mind hangulatában, mint pedig a kiszolgálás szempontjából nagyon tetszett. Az ételek finomak voltak, a pincérek rugalmasak és segítőkészek. Változatos étlap és udvarias kiszolgálás várt. Az egész helyet belengte a karácsonyi hangulat a heti menü is az idénynek megfelelően volt összeállítva a disznótorostól a töltött káposztán át a bejgliig.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett az étterem, finom ételek, jó kiszolgálás, koktélokból bőséges választék. Az átlagnál picit drágább, de a minőséget meg kell fizetni. A SZÉP kártyás fizetéssel voltak gondok, de egyébként minden tökéletes volt. Hangulatos kis hely, mindenkinek csak ajánlani tudom! Tisztasággal nem volt gond, remélem még lesz alkalmunk ismét meglátogatni a helyet.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tíz éve itt volt a lakodalmunk. Akkor kiváló hely volt. Most romantikus vacsorára indultunk, csalódás lett a vége. Az első rossz pont akkor jött amikor az ital lapon azt láttam, hogy az "ír söröző"-ben összesen egy féle ír sör kapható, azon kívül csak a soproni termékei elérhetők. A felszolgáló az étlapon szereplő ételről nem tudta elmondani hogyan készül.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tegnap este kis családommal látogattunk el erre a helyre, mert barátainktól hallottunk róla. A kerthelyiséget választottuk a klímás benti tér helyett. 3 kisgyerekkel nem könnyű egy nyugodt estét eltölteni egy étteremben, de a lurkókat a kerti tóban úszkáló halak etetése, a felszolgálók által biztosított színezők, mini társasok teljesen lekötötték.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy napsütéses napon, Miskolctapolcáról hazafelé tartva lepett meg a párom egy Murphy's-beli élménnyel. A hely sajátossága, hogy belépve egy hatalmas kerthelyiség terül el a szemünk előtt. Ízlésesen berendezve, fa bútorokkal. Helyet foglalva pillantottam meg egy gyönyörű kerti tavat, amely tele van mérettől függetlenül, színes halakkal.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
4 nap/3 éjszaka 22.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, disznótoros vacsorával, szilveszteri mulatsággal és gálavacsorával, tombolával, tűzijátékkal, pezsgős koccintással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.22.
M&D Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 3.375,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, ajándék üveg borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2021.11.30.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Irota EcoLodge
Irota
4 nap/3 éjszaka 13.358,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.22. - 2020.12.27.
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.09. - 2020.12.23.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2021.06.30.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 28.575 - 44.605,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, tematikus programokkal, szabaduló szobával, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.29.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
1-2 éjszaka 14.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, meglepetés vendéggel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, tombolával és tüzijátékkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
Hajnal Hotel Miskolc
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Téli szünet (min. 2 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

Murphy's Étterem MiskolcX