Murphy's Étterem Miskolc

Murphy's Étterem Miskolc
Murphy's Étterem MiskolcMurphy's Étterem Miskolc
Murphy's Étterem MiskolcMurphy's Étterem Miskolc

Murphy's Étterem Miskolc bemutatkozása

Éttermünk hazai és nemzetközi ételkülönlegességekkel, vegetáriánus, kímélő és diétás ételkínálattal várja Kedves Vendégeit ! Rendkívül gazdag steak-választékunk !
Bőséges italkínálatunk mellett számos alkoholos és alkoholmentes koktél és kávéspecialitás áll Vendégeink rendelkezésére.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók

Murphy's Étterem Miskolc vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. június 24.a párjával járt itt
Férjemmel tértünk be az étterembe egy szombati ebédre. Ő már többször volt ott kollégákkal miskolci munkák alkalmával. Sajnos a kerthelyiségben nem tudtunk leülni egy rendezvény miatt, amit később, mivel eléggé lehűlt a levegő nem is bántunk. A pincér nagyon készséges volt, nem volt fennakadás abból, hogy más köretet kérek az ételhez, nem ami az étlapon van.
Szörnyű 2016. június 11., kollégákkal járt itt
Kezdeném azzal,hogy nem vagyok egy elégedetlen ember,de. . . Egy jó estét szerettünk volna eltölteni egy hangulatos,általunk már ismert helyen,többször ettünk már itt,mind napi menüt mind A'la Carte ételeket,eddig nem volt problémánk! Most viszont az egész este,az ételek,az italok,a kiszolgálás MINŐSÍTHETETLEN volt! !
Kiváló 2016. május 1.családjával járt itt
Családi körben látogattuk meg az éttermet. Nem először jártam itt. A hely a kiszolgálás és az ételek minősége mit sem változott! Az étlapról csak azért nem lehet választani, mert akkora a választék! Az ételek minősége kitűnő! Frissen készül minden. A steak olyan volt, hogy először kár volt mellé szószt enni annyira finom volt magában, aztán megkóstoltuk a BBQ szószt!
Kiváló 2016. január 1.gyerekekkel járt itt
Tegnap voltunk az étteremben első alkalommal,kedves dolgozókkal találkoztunk és nagyon finom ételeket ehettünk.Nagyon barátságos hely,jó volt a kandalló melegénél melegedni és finomakat enni.Mindenkinek bátran ajánlom az éttermet,nem fognak csalódni!!!Köszönettel
Kiváló 2015. december 1. járt itt
Állandóan , egyenletesen kiváló minőséget produkáló étterem! Miskolc egyik legjobb helye. A pincérek rendkívül kedvesek
Kiváló 2015. január 6., kollégákkal járt itt
Karácsony előtt voltunk a kollegáimmal egy munkaebéden az étteremben. A hely mind hangulatában, mint pedig a kiszolgálás szempontjából nagyon tetszett. Az ételek finomak voltak, a pincérek rugalmasak és segítőkészek. Változatos étlap és udvarias kiszolgálás várt.
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Nagyon tetszett az étterem, finom ételek, jó kiszolgálás, koktélokból bőséges választék. Az átlagnál picit drágább, de a minőséget meg kell fizetni. A SZÉP kártyás fizetéssel voltak gondok, de egyébként minden tökéletes volt. Hangulatos kis hely, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Murphy's Étterem Miskolc - EgyébMurphy's Étterem Miskolc - Étel/italMurphy's Étterem Miskolc - Külső kép
Szörnyű 2014. február 8.a párjával járt itt
Tíz éve itt volt a lakodalmunk. Akkor kiváló hely volt. Most romantikus vacsorára indultunk, csalódás lett a vége. Az első rossz pont akkor jött amikor az ital lapon azt láttam, hogy az "ír söröző"-ben összesen egy féle ír sör kapható, azon kívül csak a soproni termékei elérhetők. A felszolgáló az étlapon szereplő ételről nem tudta elmondani hogyan készül.
Kiváló 2013. július 6.gyerekekkel járt itt
Tegnap este kis családommal látogattunk el erre a helyre, mert barátainktól hallottunk róla. A kerthelyiséget választottuk a klímás benti tér helyett. 3 kisgyerekkel nem könnyű egy nyugodt estét eltölteni egy étteremben, de a lurkókat a kerti tóban úszkáló halak etetése, a felszolgálók által biztosított színezők, mini társasok teljesen lekötötték.
2013. június 27.a párjával járt itt
Egy napsütéses napon, Miskolctapolcáról hazafelé tartva lepett meg a párom egy Murphy's-beli élménnyel. A hely sajátossága, hogy belépve egy hatalmas kerthelyiség terül el a szemünk előtt. Ízlésesen berendezve, fa bútorokkal. Helyet foglalva pillantottam meg egy gyönyörű kerti tavat, amely tele van mérettől függetlenül, színes halakkal.
Murphy's Étterem Miskolc a térképen
3519 MiskolcMájus 1. telep 25/a.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P
Szo
V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus
diétás ételek
Zene
Gépzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
2600 Ft (kb. ár)
Soproni, Guinness