Jucus7606

Jucus7606 adatlapja

Regisztráció2013.07.01
Utoljára itt2017.07.25

Kiváló 2013. július 15., kollégákkal járt itt
Kollégákkal voltunk nemrég az étteremben, amely a "város zajától" eldugottan, csendes, barátságos környezetben nyűgözile az ide látogatókat. A fiatal személyzet nagyon udvarias és figyelmes volt. Az ételek ízletesek, és a tálalásuk sem mindennapi. Olyan az egész, mintha egy mediterrán kisváros rusztikus konyhájában lennénk.
Átlagos 2014. augusztus 26., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal vettem részt egy "üzleti" ebéden a miskolci Csülök Csárdában. Nagyon nehéz volt választalom az étlapról, mert nagyon széles volt a választék, és ínycsiklandozóbbnál-ínycsiklandozóbb ételeket kínáltak. Végül is az ördöglángos mellett döntöttem, amely nagyon jó választásnak bizonyult, rendkívül ízletes, szaftos, zamatos volt az étel, és nem utolsó sorban laktató.
Kiváló 2015. január 6., kollégákkal járt itt
Karácsony előtt voltunk a kollegáimmal egy munkaebéden az étteremben. A hely mind hangulatában, mint pedig a kiszolgálás szempontjából nagyon tetszett. Az ételek finomak voltak, a pincérek rugalmasak és segítőkészek. Változatos étlap és udvarias kiszolgálás várt.