Arkon

Arkon adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2016.07.15

Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Nagyon tetszett az étterem, finom ételek, jó kiszolgálás, koktélokból bőséges választék. Az átlagnál picit drágább, de a minőséget meg kell fizetni. A SZÉP kártyás fizetéssel voltak gondok, de egyébként minden tökéletes volt. Hangulatos kis hely, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Felhasználó fényképei:
Murphy's Étterem Miskolc - Murphy's Étterem Miskolc - Murphy's Étterem Miskolc -
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Többször volt szerencsém az étteremben ebédelni. Az ételek nagyon finomak, elég nagy választék van. A kiszolgálás kedves volt, tiszta hely, egyetlen baja, hogy a belvárostól elég messze van. Nagyon hangulatos, a teraszon ebédelni a legjobb. Kelet kupon elfogadó hely, ezért többször fél áron ebédeltünk.
Felhasználó fényképei:
Stella Rose Étterem Nyíregyháza - Stella Rose Étterem Nyíregyháza - Stella Rose Étterem Nyíregyháza -
Kiváló 2015. július 27.a párjával járt itt
Sokat nézelődtem az interneten mielőtt lefoglaltam Gyulán a Corso hotelt. Először is, ami megtetszett, az a szobák színe, a főtér közelsége és a kedvező ár. Amikor megérkeztünk, izgatottan vártuk, hogy tényleg olyan szép-e a szálloda és a szobák, mint ahogyan a képeket látszott. Nem csalódtunk!
Corso Boutique Hotel Gyula -