3535 Miskolc, Tapolcarét 2/a

Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc a térképen

Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc értékelése:

1. helyezett a 39 miskolci szállás közül

Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc bemutatkozása

A Várkert Panzió Miskolc-Diósgyőrben, a Diósgyőri Vár- és Strandfürdő közvetlen közelében helyezkedik el.
Panziónk főépületében 3, a B épületben további 9 szoba áll vendégeink rendelkezésére. A szobák saját fürdőszobával (zuhanyzós) rendelkeznek, színes tv és mini hűtő van a szobában.
Ingyenes szolgáltatások: parkolás, WiFi, szauna.
SZÉP Kártyát elfogadunk!
Panziónk éttermében rendezvények szervezését és lebonyolítását vállaljuk.
Különtermünk ideális üzleti megbeszélések, tréningek, családi rendezvények, termékbemutatók megrendezésére.

Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc képei

Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc vélemények

gerecse50 TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 19.
A Várkert panzió elhelyezkedésének köszönhetően nagyon jó választásnak bizonyult. Közvetlenül a vár lábánál, mégis csendes,nyugodt környezetben helyezkedik el. A személyzet kedves, szolgálatkész, a séf nagyon finomakat főz, senki nem marad éhesen! Ott tartózkodásunkkor nem volt telt ház, jöttek-mentek a vendégek, mi a fő épületemeletén laktunk, nem volt a zajjal problémánk.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 9.
A diósgyőri vár közvetlen közelében találtuk ezt a kedves, családias panziót. A megközelítése is nagyon jó. A vasúttól az 1-es villamos megy arra. Sajnos az eső miatt nem tudtuk kihasználni a panzió kerthelyiségének panorámáját. Csak az ablakok mögül csodáltuk a várat. Persze azért belül is bejártuk. Megérte. A panzió személyzete udvarias, segítőkész.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Gyönyörű helyen van a panzió. Szinte minden szobából rálátni a várra. A szobák tágasak,és kényelmesek. A svédasztalos reggeli kitűnő,folyamatosan töltötték fel,ha valami elfogyott. A vacsora menüválasztásos,ami ízletes és bőséges. A gyerekeknek szinezőt és társasjátékot készítettek ki. Mi felnőttek pedig a szauna forróságát élveztük.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Közvetlenül a vár tövében helyezkedik el a panzió, szép kilátással a környékre. A szobánk kellően tágas és kényelmes volt, ellenben a falak vékonysága miatt túl sok kellemetlen zaj hallatszik át. Az étkezéssel elégedettek voltunk, a reggelik és a vacsorák is finomak voltak! A személyzet sallangmentesen tette a dolgát.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
3 napot töltöttünk itt a Páromnal! Maga a szállás tökéletes volt, csak egy pici hiba volt hogy vékonyak voltak a falak, de ezt leszámítva minden jó volt a személyzettel is meg voltunk elégedve.
Szívesen ajánlom bárkinek a Diósgyőri Várkert Panziót!

2013. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 6.
A Várkert panzió fő erénye szerintem az elhelyezkedése. A Diósgyőri vár tövében nagyon nyugodt, csendes szép helyen van közvetlenül a Bükk alján. A szobák tiszták és külön kiemelném az egyedül utazóknak, hogy egy főre a kétágyas szobát egy főre számlázzák. A szoba tiszta, alapfelszereltsége is megfelelő. A parkolás megoldott, internet hozzáférés is elérhető a vendégek részére.

Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aurora Hotel
Miskolctapolca
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.725 - 8.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2021.12.03.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Téli szünet (min. 2 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

MiskolcX