Miskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc

3,6
a 49 miskolci szállás közül
Ifjúsági szállás
Miskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc
Miskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma MiskolcMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Miskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc vélemények

Kiváló 2016. október 5.egyedül járt itt
Tanulmányaim során többször is aludtam itt, minden második héten egy éjszakát. Előre kell foglalni, és sokszor tele volt már. A szobák tűrhetőek, viszonylag tiszták és jól felszereltek. Az ágyakkal és az ágyneművel nem volt probléma. Nagyon jó árban van, és közel a buszmegálló. Egyszer visszamentem még nosztalgiából, miután lediplomáztam :))))))))
Átlagos 2015. március 10.a párjával járt itt
Amikor Miskolcon járok, már több alkalommal aludtam itt a Miskolci Egyetem kollégiumában. A döntésnek 2 kézenfekvő oka volt, egyrészt a közelség az egyetemhez, másrészt az olcsósága. 1 főre 1 éjszakára 2600 Ft, bár ezért az árért semmi extrát nem nyújtanak, azaz étkezési lehetőség vagy egyéb program, szolgáltatás nincs benne.
Miskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - Külső képMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - Külső képMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - Külső képMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - SzobákMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - SzobákMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - SzobákMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - Külső képMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - Külső képMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - EgyébMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - Külső képMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - SzobákMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - SzobákMiskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma Miskolc - Szobák