Sebesvíz Panzió Miskolc

Sebesvíz Panzió Miskolc
Sebesvíz Panzió MiskolcSebesvíz Panzió Miskolc
Sebesvíz Panzió MiskolcSebesvíz Panzió Miskolc

Sebesvíz Panzió Miskolc bemutatkozása

A Sebesvíz Panzió a Bükk-hegység szívében található, csendes, pihenésre alkalmas hely.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Sebesvíz Panzió Miskolc vélemények

Kiváló 2016. július 2.gyerekekkel járt itt
Mindenki kedves es szolgalatkesz volt. Örülnék ha minden munkatarsam hasonlìtana rájuk. Pont azt kaptam amit vártam. Ezért szeretek ide járni. Szuper környezet, nyugalom es családias légkör. A tárkonyos marharagu csillagos ötöst ér! Köszönjük Katanak,Norbinak es a Főnök ùr es kedves felesegenek is!
Átlagos 2016. május 17.a párjával járt itt
Üdvözlök mindenkit, úti beszámolómban a lillafüredi Sebesvíz Panzióról és a környékbeli programlehetőségekről írnék egy kicsit. Régóta érlelődött bennünk a gondolat, hogy meglátogatjuk szép hazánk általunk eddig elhanyagolt észak-keleti részét is, ezen belül, Lillafüredet. A Sebesvíz Panziót választottuk szállásunknak egy hosszú hétvégére.
Sebesvíz Panzió Miskolc - Medence/kertSebesvíz Panzió Miskolc - Medence/kertSebesvíz Panzió Miskolc - Medence/kertSebesvíz Panzió Miskolc - KörnyékSebesvíz Panzió Miskolc - Medence/kert
Szörnyű 2015. január 12.barátokkal járt itt
Életem legrosszabb nyaralása volt. Szép hely, illetve csodálatos, főleg dunántúli szemmel. Interneten rendeltem szobákat (baráti házaspárral mentünk). Tóra néző szobát kértem. Kaptunk : a harmadik emeleten a kukára nézőt, illetve a padlástéren. A reggeli minősíthetetlen volt amit Ők svédasztalnak hirdettek.