Sebesvíz Panzió Miskolc
3517 Miskolc, Külterület Hrsz. 01062 Támpont 3.

Sebesvíz Panzió Miskolc a térképen

Sebesvíz Panzió Miskolc értékelése:

6. helyezett a 39 miskolci szállás közül

Sebesvíz Panzió Miskolc bemutatkozása

A Sebesvíz Panzió a Bükk-hegység szívében található, csendes, pihenésre alkalmas hely.

Sebesvíz Panzió Miskolc képei

Szállások Miskolc városában
Wellness csomagok Miskolc városában

Sebesvíz Panzió Miskolc vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A panzió gyönyörű helyen fekszik, az erdő közepén. Már a felvezető út is élmény. A panzió megtalálása jelen korunk technikája, és az út mellett a kereszteződésekben elhelyezett táblák révén nagyon könnyű volt. A panzió szobája kissé lelakott volt, de kultúrált,tiszta, alvásra, tisztálkodásra tökéletes, ilyen helyen ennyi bőven elég.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátságtalan, arrogáns személyzet, soha többet nem megyek vissza és nem ajánlom senkinek sem. Sehol nem találkoztam még ilyen kritikátlan személyzettel és panzióvezetővel. A panaszommal nem foglalkoztak, sőt majdnem megfenyegettek. Úgy viselkedtek velem, mintha lopni mennék oda, engedélykérés nélkül letegeztek, amit permanensen folytattak.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 12.
Különleges. Az erdő közepén, csodaszép környezetben. A szoba makulátlan tiszta de nagyon retró. Csak azoknak ajánlom a helyet akik reggeltől-estig túráznak,bicikliznek,horgásznak. A szoba csak alvásra való itt. De nekik 100%-osan tiszta szívből. Mindenképp menjetek el ide,nagyon jókat lehet innen túrázni illetve a környéken Lillafüreden(libegő). .

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 19.
Ide kikapcsolódni mennek az emberek. Nincs internet, sőt mobiltelefon térerő is csak ritkán. Van csend, madárdal, tiszta levegő, nyugtató vízfodor, békakoncert, napsütés. Hétköznap csendes, meghitt nyugalom, hétvégén gyerekzsivaj, jókedv, hancúr. Az erdőben még mindig járhatatlanok a turistautak, lassan megy a takarítás a tavalyi vihar után.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 30.
Baráti társasággal hétvégén pihentünk a Sebesvízben. Az erdő közepén eldugva, tópartra épült a panzió bőven az előző rendszerben, vállalati üdülőnek, persze, nem az egyszerű munkásoknak, hanem a szocialista elitnek. Látszik a törekvés a felújításra, a fürdőszobák -bár a célnak tökéletesen megfelelnek - avíttak.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 30. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kiadják csoportoknak, aludni nem lehet tőlük, enni csak akkor, amikor ők végeztek! Zavarják a többi vendéget,kiabálnak, randalíroznak éjszaka, és senki nem szól nekik,(amikor szóvá tettük a tulajdonosnak azt mondta, hát ő sem aludt) sötét szoba, konyha fölé nyíló ablakkal, amit nem tudtunk kinyitni a bejövő ételszag és füst miatt(ott főztek üstben és a kemencében).

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első körben simán elmentünk a panziót jelző tábla mellett, így a környékbeli falvakat is megnéztük. Aztán rátaláltunk a helyes útra, kanyarogtunk a hegyi utakon, nagyjából 20 perces utazás után végre rátaláltunk a szállásra. Gyönyörű látvány, ahogy kibukkan egy kanyar után a fák közül. A második emeleten kaptunk szobát, ami nagy szívfájdalmunkra nem a tóra nézett, hanem az erdőre, így elég sötét volt bent.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 nap,3 éjszakát töltöttünk párommal a Sebesvíz Panzióban. Mese szép a táj,mely körül öleli a panziót! Erdő közepén,kis tóval,rendezett az egész területe ! Tiszta a szoba,nagyon kedves,közvetlen és segítő kész személyzet! Családias hangulat ! Az ételek mennyisége és hát azok a fenséges ízek,aranyba kellene foglalni a szakács kezeit !

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Nem bantuk meg h ezt a helyet valasztottuk! Mar tervezzuk a következő pihenesunket ugyan ide! Csodálatos termeszetkozeli elmeny az erdo kozepen! Csaladias hangulat. Profi vendeglatas! Nagyon kedves szemelyzettel! Minden evben vissza fogunk menni ennel tobb napra mint ahogy most voltunk! Nagyon finom es boseges ellatas!

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyszerű napokat töltöttünk el a természet közepén! Köszönjük Katának, Norbinak és a teljes személyzetnek! ! Kedves, közvetlen volt mindenki! A tárkonyos marharagu receptjét jól őrizzék meg! Nagyon jó volt! Az sem baj ,hogy nem fogtunk nagy halat :) Majd legközelebb. Az autós élményt is emlegetni fogjuk egy darabig! Nem 5 csillagos szálloda, de ez a hely nem is erről szól!

Öreg Miskolcz Hotel
Fenyő Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 13.248,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.03.31-ig
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.08.31.
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bacchus Panzió
2-4 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítéssel, éjszakák számától függően wellness szolgáltatásokkal, parkolással
Érvényes: 2020.03.13-ig
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.20-ig
Halháza Vendégház
Sirok

Szállodák Miskolc környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MiskolcX