Bucika61

Bucika61 adatlapja

Regisztráció2015.01.12
Utoljára itt2017.03.09

Gyenge 2016. október 7.a párjával járt itt
Jártunk itt. Nem volt jó. nem minősítek. Csodálatos környezet ez a rész, de elrontják a rossz vendéglátók. Pár éve Lillafüred mellett a hegy tetején voltunk,(Csendes övezet? ? ? , nem emlékszem a nevére, nem is akarok. ) ugyanez a tapasztalatunk. Nem tudom,nem egyforma a tananyag országunkban a vendéglátási ismeretekből?
2016. október 7.a párjával járt itt
Szeptemberben jártunk itt a párommal. Csendes, nyugodt környezet, kiváló személyzet. Külön kiemelném a kiszolgálás színvonalát a személyzet kedvességét, intelligenciáját. (Sajnos volt részünk alpári és modortalan személyzetű és igénytelen helyen járni, soha nem megyünk arra többé. )A szobák kényelmesek, tiszták.
Kiváló 2015. január 12.a párjával járt itt
A szálloda tiszta, igényes és pihenésre teljesen alkalmas. A személyzet kedves és segítőkész. A szobák jól felszereltek. A fürdő nem zsúfolt, ami nekünk külön tetszett. A szálloda étterme és bárja igényes. A szálloda a központban van , a környéken sok a látnivaló. Szép kilátás nyílik a tóra. Nagyon szép a park.