Alfa Hotel Miskolctapolca ★★★

Alfa Hotel Miskolctapolca
Alfa Hotel MiskolctapolcaAlfa Hotel Miskolctapolca
Alfa Hotel MiskolctapolcaAlfa Hotel Miskolctapolca

Alfa Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel, amely tizenhat kétágyas, kényelmes szobával várja vendégeit, a wellness centrumban pedig kellemesen kikapcsolódhat a vendég.

Az Alfa Hotel legnépszerűbb csomagjai

Alfa Hotel Miskolctapolca - Tavaszi wellness élmény (min. 2 éj)
Tavaszi wellness élmény
2024.06.28-ig
Alfa Hotel Miskolctapolca - Nyári vakáció (min. 2 éj)
Nyári vakáció
06.28-08.31.
Alfa Hotel Miskolctapolca - Tavaszváró húsvét (min. 2 éj)
Tavaszváró húsvét
03.29-04.01.
Alfa Hotel Miskolctapolca - Őszi wellness élmény (min. 2 éj)
Őszi wellness élmény
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Alfa Hotel Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2016. május 14.a párjával járt itt
Férjem és Én is egy hét szabadságot vettünk ki, hogy egy kicsit kipihenjük magunkat és együtt töltsünk egy kis időt. 3 napos csomagot választottunk az Alfa Hotelben Miskolctapolcán, aminek így utólag is nagyon örülünk. Rendkívül kedves és segítőkész személyzettel találkoztunk, amit talán csak az ételek minősége és az étterem hangulata tudott felülmúlni.
2016. április 6.a párjával járt itt
Szép hétvégét tudtunk eltölteni Miskolctapolcán. A személyzet kedves és segítőkész volt. Az elhelyezkedése megfelelő. Ami egyedül kifogásolható volt a szoba mérete. Egy kicsit nagyobb lehetett volna.

Bátran tudom ajánlani bárkinek!
Kiváló 2016. március 18.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk Miskolctapolcán az Alfa Hotelben. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet kedves, aranyos, segítőkész. A félpanziós ellátás kiváló! Változatos és finom. Csak ajánlani tudom a szállodát.
Kiváló 2016. március 16.a párjával járt itt
Nagyon elágedettek voltunk a szállodával, a csomagajánlatban szereplő összes szolgáltatást megkaptuk. A személyzetről csak jót lehet mondani, nagyon kedvesek és figyelmesek voltak, szinte lesték a vendég kivánságát. A szálloda wellness részlege meglepően szinvonalas volt, többféle szauna, pezsgő fürdő, masszázs és szauna szeánsz szolgálta a kényelmünket.
Kiváló 2016. február 27.a párjával járt itt
Kiváló a környezet, a szoba csendes, tiszta, az ételek finomak, változatosak voltak. A személyzet figyelmes volt, lesték minden kívánságunkat. A pincérek udvariasak, és ami fontos, nem tolakodóak. Nagyon kellemes volt. ( Talán a szobában lehetett volna picit melegebb, de ezért kárpótolt a szauna. :) )
2016. február 8.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el ebben a szállodában a barátainkkal. Első nagy csalódásunk volt, hogy a Barlangfürdő zárva volt. Hiányoltunk, hogy erről nem tájékoztattak. A szálloda wellness részlege borzasztóan kicsi, és hiányos. Még szerencse, hogy volt játékterem az alagsorban, így el tudtunk magunkat foglalni.
2016. január 20.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt egy hosszú hétvége alkalmával. Szerintem sokkal igényesebb, színvonalasabb a hely, mint három csillag. Az ételek finomak voltak, bár lehetne kicsit bővebb a kínálat. A személyzet kedves, segítőkész volt. A wellness egyedüli negatívuma, hogy az úszómedencét télen nem lehet használni, amúgy nagyon hangulatos. Az elhelyezkedése is megfelelő, közel van a barlangfürdőhöz.
Kiváló 2016. január 1.gyerekekkel járt itt
Tökéletes volt minden. A szoba tiszta, rendezett volt. A személyzet nagyon kedves, odafigyelő. A környék csendes, nyugodt volt. A welnes részleg is fantasztikus, nagyon jól éreztük magunkat. Köszönünk szépen mindent.
Kiváló 2015. december 30.a párjával járt itt
Minden rendben volt,a reggelik, vacsorák bőségesek, és nagyon finomak. A személyzet kedves, udvarias, a környék csendes, de jól megközelithető. Ha lehetőségem lesz, ujra meglátogatom őket!!
Kiváló 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
Egy hetet sikerült a szállodában eltölteni. A személyzet hozzáállása, kapcsolattartása maximális. Az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak és gusztusosan tálalták azokat. Részemre ami egy kicsit negatívum volt, (valószínű a pici termetem miatt is 2méter magas és 130kg) hogy a zuhanykabinban nem igen tudtam elférni, valamint az ágy egy kicsit behajlott alattam.
Alfa Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaFenyő út 17-19.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • étterem • kávézó