Kikelet Club Hotel Miskolctapolca ★★★

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kikelet Club Hotel MiskolctapolcaKikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kikelet Club Hotel MiskolctapolcaKikelet Club Hotel Miskolctapolca

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Kikelet Club Hotel Miskolcon központi elhelyezkedésű, csodálatos kilátással rendelkező bájos épülete számtalan létesítménnyel büszkélkedhet, amely kiválóan szolgál pihentető menedékként és aktív kalandozások kiindulópontjaként egyaránt.

A Kikelet Club Hotel legnépszerűbb csomagjai

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca vélemények

2014. május 5.a párjával járt itt
Jó helyen, tiszta, rendezett a szálloda. Sajnos az első este háromszor ment el a villany, amit a végén sem sikerült megcsinálni, csak reggelre lett áram, a szobánkban. Sok volt a kisgyermekes család, kicsit zajosak voltak és a wellness részleg ennyi embernek kevés. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, a masszőr hölgy egy tünemény és ráadásul ért a szakmájához. Összességében nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük!
2014. március 1.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttem el párommal ebben a kedves kis hotelben. A személyzettel maximálisan elégedettek voltunk. A masszázs isteni! Minden rendben volt velük. Kicsit talán a pincérek túlbuzgók voltak. Az ételek bőségesek, táplálók, és nagyon finomak! A szobával elégedettek voltunk, bár akadtak gondok.
Kiváló 2014. január 6.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk itt. A személyzet nagyon kedves és segítőkśz volt. A wellness részleg nagyon esztétikusan berendezet volt. Az ételek nagyon finomak és változatossak voltak, nagy volt a kínálat így nehéz volt választani, mivel mind kitünően volt elkészítve. Dicséret érte a konyha személyzetének!
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca - VendéglátásKikelet Club Hotel Miskolctapolca - BelsőKikelet Club Hotel Miskolctapolca - BelsőKikelet Club Hotel Miskolctapolca - BelsőKikelet Club Hotel Miskolctapolca - Egyéb
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Augusztusban 3 éjszakát töltöttünk itt a párommal. Kellemes környezetben,mindenhez közel van a szálloda. A Barlangfürdőhöz egy parkon keresztül vezet az út,kb. 10 perc sétával érhető el.
A szobával megvoltunk elégedve,egyedül a légkondicionáló hiányzott. A személyzet nagyon készséges és kedves. Az étel bőséges és finom. Mindennel megvoltunk elégedve,szívesen jövünk
máskor is.
Kiváló 2013. december 12. járt itt
3 éjszakát töltöttünk itt a párommal. A személyzet nagyon kedves volt, igazán kellemesen éreztük magunkat. A wellness részleg igényes, csupán a megközelítése furcsa egy picit, hogy az éttermen keresztül vezet az út, de ez szinte semmiség :) Az ételek nagyon finomak, nagy választékot kínálnak,bőséges adagokkal.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 7.a párjával járt itt
Nagyon kellemes környezet, kedves, udvarias, segitőkész személyzettel. Az ételek finomak, bőségesek és gazdag választékban voltak.
A barlangfürdő gyönyörü, felejthetetlen élményt jelentett. Nagyon jól éreztük magunkat, ezért még két napot hosszabbítottunk, melyhez egy ajándék wellneszbelépőt is kaptunk a közeli négycsillagos szállodába. Szivesen visszajövünk ide, és jószívvel ajánlom másoknak is.
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca - Külső képKikelet Club Hotel Miskolctapolca - BelsőKikelet Club Hotel Miskolctapolca - BelsőKikelet Club Hotel Miskolctapolca - VendéglátásKikelet Club Hotel Miskolctapolca - Vendéglátás
Kiváló 2013. november 29.barátokkal járt itt
2013 novemberében voltunk itt 3 napot. Nagyon jól éreztük magunkat. Minden nagyon szép volt jó volt,kedves aranyos a személyzet jó volt az ellátás. Még az idő is nekünk kedvezett. Nagyon szép volt a park. Nagyon jól éreztük magunkat a Barlangfürdőben. Szívesen gondolunk az itt eltöltött időre. Az ötórai tea nagyon jó ötlet a szállodától. Ízléses a berendezés és szép tiszta.
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca - KörnyékKikelet Club Hotel Miskolctapolca - Vendéglátás
Kiváló 2013. november 24.barátokkal járt itt
2013 augusztusában voltunk itt 3 napot. Nagyon meg voltunk elégedve a szobával az ételekkel. A légkondicionálás hiányzott egy kicsit, de azért elviselhető volt a levegő. Azt sajnos senki nem mondta nekünk, hogy este 11 után már elég körülményes bejutni a szállóba. Ezt leszámítva nagyon jól éreztük magunkat és legközelebb is ezt a szállót választanám!
Kiváló 2013. november 21.családjával járt itt
2013 nyarán töltöttünk el 3 napot a hotelben. Miskolctapolca nagyon szép, csendes kertvárosi részén található, kb. 10 perc sétára a gyönyörű parkon keresztül a Barlangfürdőig. A nagy családi üdülés alkalmával 3 szobát foglaltunk. Az előzetes egyeztetések alkalmával a recepciós hölgyek készségesen fogadták kívánságainkat.
Kiváló 2013. november 1.a párjával járt itt
2013. Augusztusban töltöttünk itt három napot. Nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel megvoltunk elégedve, kivéve érkezésünk napján a recepciós hölggyel aki nem volt éppen közlékeny kedvében. Át adta a kulcsot, mindenre úgy kellett rá kérdezni, érdeklődni. Hamar elfelejtettük, mert kárpótolt bennünket a tágas kényelmes apartman szoba.
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaFenyő u. 7.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • étterem • söröző • kávézó • bár