8060 Mór, Vasút u. 1.

étterem, pizzéria, vendéglő
magyar, olasz
grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Különterem - max. 50 fő
Visa
Beck's

Ezerjó Étterem Mór bemutatkozása

A Vértes lábánál elterülő Mór az ezerjó szőlő hazája. A kisváros kitűnő konyhájáról híres, tradicionális étterme az Ezerjó Étterem a város egyik legfrekventáltabb helyén, a Szent Kereszt - más néven Magyar Templom - római katolikus templommal szemben nyitotta meg kapuit immár 20 éve.

Az étterem vonzereje nemcsak a legfrissebb és legjobb minőségű alapanyagokból, magas színvonalon elkészített ételeiben rejlik, hanem minőségi italaiban, családias vendégszeretetében, elegáns, letisztult belső enteriőrében.
Ha egy kellemes családi ebédet, romantikus vacsorát, vagy csak a hétköznapokban egy igazán finom menüt szeretne elfogyasztani, az Ezerjó Étterem kitűnő választás.

A délelőtt 11 és 22 óra közötti nyitva tartásunk ideálissá teszi akár egy ebédhez, vagy vacsorához, de egyeztetés esetén megfelelő helyszínt tudunk nyújtani zártkörű rendezvények, születésnapok, esküvők rendezésére is. Éttermünk légkondicionált, 100 fő befogadására alkalmas nagyteremmel, 50 fős különteremmel, és 45 fő részére félig zárt terasszal rendelkezik, amely nyáron ideális helyszínt nyújt a különböző rangadók megtekintésére.

Az Ezerjó Étterem könnyedén megközelíthető személyautóval a 81 főútról a Nemes utca - Wekerle Sándor utca felől, vagy a Deák Ferenc útról a körforgalomban a 3. kijáraton a Wekerle Sándor utca felé, illetve a Dózsa György utca felől a körforgalomban a 2. kijáraton egyenesen továbbhaladva a Szent Kereszt római katolikus templomig (mely már a körforgalomból is jól látható). Éttermünk saját zárt parkolóval rendelkezik az udvarban, de az utcafronton található nyílt parkoló is több személyautó befogadására alkalmas.

Amennyiben busszal érkezik Mórra, éttermünk a buszpályaudvartól 5-10 perc kényelmes sétára található a belvárosban a Városházától 2 percre, a Szent Kereszt templommal szemben.

Ezerjó Étterem Mór képei

Ezerjó Étterem Mór vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Esküvő, családi ebéd, vagy netán születésnap, névnap... esetleg egy szombati, vasárnapi ebéd!Ezt már mindet kipróbáltuk. Személyzetről, ételekről csak jót írhatok. Bőséges és mindig újabb ételek,finom köretek, sütik, kedves kiszolgálás.Ezután is Ők a "nyerők" nálunk!Bátran ajánlom mindenkinek! Vadételeik pedig vadítóan finomak!!!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Móron kirándultunk. . Megláttuk az éttermet, az étlapot kint megnézve elfogadhatónak tünt. . volna. . leültünk és egy pillanat után elénk terült- kérés nélkül egy tál gyümölcs leves. . . A környékben étkeztek,csak nem tünt fel hogy mindenki rántott húst és gyümölcslevest fogyasztott. . A pincértől kértünk volna étlapot- az nincs- volt a válasz. .

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mai világban, olyan éttermet ahol bőséges a választék, nagy adagot adnak, ízesek az ételek, gyors és udvarias a kiszolgálás és megfizethetőek az árak már alig lehet találni. Ebben az étteremben, az előző szempontok majdnem megvalósultak kivéve, hogy számunkra a fácánleves, illetve a rántott velőhöz adott zöldségköret nem volt túl ízesített, és a felszolgáló, lehetett volna barátságosabb.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Edzés után, este tértünk be, éhesen, kizárólag pizzázni akartunk. Nagyon finom volt mindegyik, különbözőeket ettünk. Jól sikerült a tészta, a feltét is bőséggel rajta, mmm. . . ! Alig bírtuk legyűrni olyan nagy volt. A választék pizzából nem sok, de ez nem is pizzéria. . . Szerettem volna egy kis édes borral leöblíteni a vacsorát, még nem tudtak adni, csak ígéretet kaptunk hogy hamarosan lesz édes :-) is a listán.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Nagyon finom ételek, kedves kiszolgálás, tiszta és hangulatos étterem. Korrekt árak. Esküvőnket is itt tartottuk, felejthetetlen élmény volt. A személyzet rugalmas, segítőkész. Korrekt volt az elszámolás is. Ez az egyik kedvenc éttermünk.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
A párommal rendszeresen járunk ebbe az étterembe svédasztalos szombat esti vacsorára és szintén svédasztalos vasárnapi ebédre. Minden alkalommal különleges és finom ételekkel készülnek. A felszolgálók kedvesek és figyelmesek.
Hangulatos és tiszta az étterem , az árak is nagyon kedvezőek !
Bátran merem ajánlani mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 24.
Egyszerűen szuper. Régóta ismerem ezt a helyet. Több, mint 12 évig Móron dolgoztam és ebbe az étterembe jártam ebédelni. Már nyugdíjba mentem, de azóta is rendszeresen felkeresem. Volt munkatársakkal, baráti társasággal jövünk itt össze és rendszeresen itt tartjuk a családi ünnepi alkalmakat is, pedig 30 km-re lakom. Legutóbb 2016. március 12.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 28.
Gyakran térünk be, ha ebédidőben arra járunk. Általában meg is voltunk elégedve finom és nagy adagokkal, kivéve utóbbi esetben. Egy pincérnő szaladgált a vendégek között, arra sem volt ideje, hogy a távozó vendégek után leszedje a tányérokat. Amíg az ételre vártunk, párom felfedezte az egyik "tiszta" pohár szélének egy részén az odaragadt, barna csíkot.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 11.
Párommal valami számunkra új éttermet akartunk kipróbálni, és erre az étteremre esett a választás. Nagyon meg voltunk elégedve, az étterem hangultatos, az étel-és italválaszték bőséges. A kiszolgálás gyors volt, és udvarias, az ételekből pedig bőséges adagokat adtak. Amúgy sem vagyunk kis étkűek, de ezt alig bírtuk belapátolni, na nem az íze miatt, mert az nagyon ízletes, kellően fűszeres volt.

2014. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 16.
2014. noemberében voltunk családi összejövetelen, svédasztalos vasárnapi ebéden. Nagyon bőséges a választék, minden nagyon ízletes volt. Ha valami kifogyott, pótolták. 2,5 éves baba is volt velünk. Természetesen van jó minőségű etetőszék, gyermek evőeszköz, és az ételekből is tudott anyukája a babának választani. A személyzet rendkívűl figyelmes és udvarias.

Legnépszerűbb csomagok Móron és környékén
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
Akár 1 éjszaka 15.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.04. - 2021.12.23.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.813 - 21.919,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.06.17.
2021.02.09. - 2021.12.31.
Vicze Apartman
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 11.450 - 13.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.29. - 2022.12.31.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 45.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellnessrészleg és fitnesz terem használattal
2021.03.05. - 2022.01.03.
Club Tihany Hotel
Tihany
2 nap/1 éjszaka 9.402 - 37.086,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget használattal, szabadtéri sportpályákkal, strand használattal
2021.04.30. - 2021.10.31.
Hotel Kiss
Tata
4 nap/3 éjszaka 12.334,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpár, játszótér, ping-pong és biliárd szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal
2021.05.28. - 2021.07.01.

Szállodák Mór környékén
Vital Hotel Nautis Mór
Holiday Hotel Csopak Mór
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Ezerjó Étterem MórX