Öreg Prés Étterem Mór

Ez a hely megszűnt!
4,8
a 18 móri étterem közül
borozó, étterem, bár, borpince, szálláshely étterme, vendéglő
Öreg Prés Étterem Mór
Öreg Prés Étterem MórÖreg Prés Étterem Mór
Öreg Prés Étterem MórÖreg Prés Étterem Mór

Öreg Prés Étterem Mór bemutatkozása

Öreg Prés Éttermünkben finom, házias ételekkel, móri specialitásokkal várjuk Vendégeinket.
- Hangulatos kerthelyiség, kemencés udvar.
- Nyaranta, hétvégente zenés kerti partik – tematikus estek.
- Esküvők, családi és üzleti rendezvények lebonyolításában rugalmasan alkalmazkodunk az egyedi igényekhez, akár déli nyitással is!

Öreg Prés Butikhotel Mór - Napi ár reggelivel
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Öreg Prés Étterem Mór vélemények

Kiváló 2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Csákberényi szállásunkon ajánlották az éttermet.
Nem csalódtunk, kellemes vidéki hangulat, profi kiszolgálás, jó ételek.
A felszolgáló négyéves unokánkkal, egy pillanat alatt megtalálta a hangot, és felvette rendelését.
Az ajánlott borok kiválóak, bizony tanultunk megint valamit.
Gyereksarok.
Biztos visszatérünk.
Öreg Prés Étterem Mór - Belső
2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Az egész ház rendkívül jó benyomást tett, remek helyen található. Korszerű konyhaművészettel találkoztunk - ami egyben kis csalódás is volt, mert az őzsült nem hagyományosan készült, kissé angolosra sikerült. Viszont nagyon hangulatos az étterem, kellemes udvarral - terasszal, figyelmes kiszolgálással.
Öreg Prés Étterem Mór - BelsőÖreg Prés Étterem Mór - Külső képÖreg Prés Étterem Mór - Belső
Kiváló 2016. augusztus 8.a párjával járt itt
Nagyszerű ételek, nagyszerű kiszolgálás. A tálalás egyszerűen gyönyörű, az ételek íze és állaga kitűnőek. Talán életemben egyszer ettem ilyen finomat étteremben, de az is 22 éve volt. A pincérek tökéletesek, a hely hangulata nagyon kellemes. Mindenkinek ki kell próbálnia, aki erre jár!
Nekünk nagyon kellemes emlék marad. Gratulálok a személyzetnek és a menedzsmentnek! ! !
Öreg Prés Étterem Mór - Étel/italÖreg Prés Étterem Mór - Étel/italÖreg Prés Étterem Mór - Étel/ital
Kiváló 2015. március 30.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk a Fogadóban feleségemmel kettesben. Maga a fogadó is nagyon jó, de ez nem ide tartozik. Sajnos csak a második nap ebédeltünk itt, bár már az első napon is ezt választottuk volna egy fehérvári hely helyett! Remek levest, ill. előételt kaptunk (móri csirkeleves, kacsamáj bodzaszörppel).
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Kiváló 2014. november 11.barátokkal járt itt
Baráti társasággal ebédre tértünk be az étterembe. Kellemes fogadtatásban volt részünk. A fogadó pincér asztalfoglalás híján is megadta a választás lehetőségét, hogy melyik teremben kívánunk helyet foglalni. A kiszolgálás remek, nagyon kedves gesztus a megrendelt ételek előtt felszolgált házi almás zsír friss kiflikarikákkal.
Kiváló 2013. április 5.a párjával járt itt
A szállodában töltött hétvége alatt az Öreg Prés éttermében vacsoráztunk. Nagyon kellemes, gyönyörűen berendezett, igazi vidéki hangulatú az étterem. Nagyon szeretjük Miklós Csabi borait, így egy Ezredes-sel (Ezerjó) indítottuk az estét. Hozzá megkóstoltuk a sült kecskesajtot, ami nagyon finom volt.
Öreg Prés Étterem Mór a térképen
8060 MórTáncsics M. u. 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • SZÉP Kártya és Erzsébet-utalvány elfogadás
H-P
Szo