Tárlat Étterem Mór

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Tárlat Étterem Mór vélemények

2018. augusztus 29.a párjával járt itt
A Tárlat étteremben rendkívül kedvező árú a menü, 1150 ft két fogás. Végső soron szerencse dolga, hogy aznap, amikor az ember ott jár, nem móriként, mit adnak. Jómagam például végignézve a honlapon az e sorok írásakor érvényes menüt, csülök péknét szívesen eszem menüben, mákostésztát kevésbé.
Tárlat Étterem Mór - Étel/italTárlat Étterem Mór - Étel/italTárlat Étterem Mór - Étel/italTárlat Étterem Mór - Étel/italTárlat Étterem Mór - Étel/italTárlat Étterem Mór - Étel/italTárlat Étterem Mór - Étel/italTárlat Étterem Mór - Egyéb
2017. június 13.a párjával járt itt
Sok évvel ezelőtt jártunk már itt, akkor sem csalódtunk és most sem! Udvarias és gyors kiszolgálás, ízletes az étel, bár mi igyekszünk menüs helyet keresni, de egyáltalán nem csalódtunk. Ottjártunkkor sokan voltak, ami alapvetően azt mutatja, ismert és kedvelt hely. Az étel bőséges volt, nagyon elégedettek voltunk. Remélhetőleg járunk még arra, természetesen visszatérünk!
Kiváló 2017. április 11.családjával járt itt
Családi rendezvény keretében jártunk már néhány alkalommal a Tárlat Étteremben. Az elmúlt időszakban rendkívül ízlésesen átalakították és felújították, így még "otthonosabban" érzik magukat a vendégek. Lehetőség van kisebb rendezvény esetén külön termet igénybe venni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. december 1.barátokkal járt itt
Barátnőmmel ültünk be ide egy vacsira, mert nem volt időnk főzőcskézni :) A hely nagyon elegáns, tiszta, a pincért nagyon gyors és kedves volt. Az adagok bőségesek és isteni finomak. Barátnőm ajánlotta, hogy ő már evett itt browniet és mennyei volt, így nekem is ki kellett próbálnom :) És nem csalódtam, ez a sütemény itt megéri az árát.
2013. május 22.családjával járt itt
Lányom névnapjára hívtam meg pár embert erre az alkalomra az étterembe. Az ételek finomak és bőségesek voltak, a helység tiszta volt. A kiszolgáló személyzet nagyon kedves és készségesek voltak. SZÉp kártyával lehet fizetni és ez is nagy előny az étteremnek.