Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom ★★★

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
Elixír Medical Wellness Hotel MórahalomElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
Elixír Medical Wellness Hotel MórahalomElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

Az Elixír Medical Wellnes Hotel Szegedtől 20 kilométerre, Mórahalmon kínál vendégeinek háromcsillagos ellátást. A Szent Erzsébet Gyógyfürdővel való közvetlen összeköttetése és együttműködése révén a szálloda vendégei számos gyógyászati és wellness szolgáltatást vehetnek igénybe.

Az Elixír Medical Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - 5 éjszakás ajánlat
5 éjszakás ajánlat
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - Pünkösd (min. 2 éj)
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 13.csoporttal járt itt
Három éjszakás kikapcsolódásunk volt egy 18 fős csoporttal. Legelső öröm a recepciós hölgy nagyon udvarias fogadása volt. Később a fiúk hasonlóan szolgálatkészek voltak. Csak ilyen élményünk volt az étteremben, a fürdőben is. A programok szervezésében is maximális segítséget nyújtottak.
Kiváló 2017. október 1.a párjával járt itt
Minden rendben volt a szállodával :) .... tisztaság, személyzet, finom ételek, szolgáltatások, mind csillagos ötös ..... közvetlen és korlátlan átjárás a gyógyfürdőbe, ami szintén kifejezetten pozitív .... mindemellett szolíd árak jellemzik a környéket, bátran ajánlom másnak is a helyet :)
Kiváló 2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Az Elixir Medical Wellness Hotel kiváló. A szálloda légkondicionált,már az épületbe belépésnél kellemes hőmérsékletet tapasztalhatunk. A szobák légkondicionálása szabályozható igény szerint. A szálloda közvetlen kapcsolattal rendelkezik az élményfürdővel,a kártyás beléptető rendszernek köszönhetően korlátlanul léphetünk a fürdő területére.
Kiváló 2017. június 6.a párjával járt itt
Csodálatos pünkösdi hétvégét töltöttünk a férjemmel az Elixír Hotelben. A szoba és a tisztaság kifogástalan,a személyzet szolgálatkész,az étel választék bőséges és finom.Külön köszönet a szállásvadász ismételt ajánlatáért. Gajdóné
Kiváló 2017. május 14.a párjával járt itt
Két év után tértünk vissza ide a párommal, mert az első wellness hétvégénket is itt töltöttük a kapcsolatunk kezdetekor. A személyes készségesen eleget tett a kérésünknek, és visszakeresték a korábbi szobaszámot, így ugyanabban a szobában lehettünk mint két éve. Ahogyan akkor is, most is mindennel teljes mértékben meg voltunk elégedve, a kedvenc szállodánk az országban. Biztosan visszatérünk majd. :)
Kiváló 2017. február 16.a párjával járt itt
Minden tökéletes volt. Személyzet nagyon kedves . Ételek választékosak . Mindenkinek csak ajánlani tudom . Mórahalom szép és tiszta , ott élő emberek barátságosak .
Kiváló 2017. február 4.egyedül járt itt
Pihenni érkeztem a szállodába, nagyon elegáns környezet fogadott. A személyzet udvarias, segítőkész volt. A hangulat családias. Az ételek választéka, minősége várakozáson felüli. A hotel saját wellness részlege számomra megfelelő volt, nyugodt körülmények között lehetett kikapcsolódni. Nagyon jól éreztem magam, feltöltődve indultam haza!
Kiváló 2017. január 9.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép, az ételek nagyon finomak voltak. A személyzet segítőkész volt. A saját wellness részleg is tökéletes, sok időt töltöttünk ott. Egyetlen pici hiba annyi volt, hogy a szobában a zuhanyzó ajtajánál kifolyt a víz. De ennek ellenére mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2017. január 9.a párjával járt itt
Egy kitűnő hétvégét töltöttem el a feleségemmel az Önök szállodájába, minden várakozásunkat felül múlta.
Fiamnak és feleségének is ajánlottam.
Remélem még visszatérhetünk Önökhöz.
2016. december 5.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttem párommal a mórahalmi Elixír Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, udvarias volt, az étkezéssel meg voltunk elégedve.
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom a térképen
6782 MórahalomMillenniumi sétány 2.
1900
• fedett úszómedence • szauna • kozmetika • masszázs • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár