Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom ★★★

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
Elixír Medical Wellness Hotel MórahalomElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
Elixír Medical Wellness Hotel MórahalomElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

Az Elixír Medical Wellnes Hotel Szegedtől 20 kilométerre, Mórahalmon kínál vendégeinek háromcsillagos ellátást. A Szent Erzsébet Gyógyfürdővel való közvetlen összeköttetése és együttműködése révén a szálloda vendégei számos gyógyászati és wellness szolgáltatást vehetnek igénybe.

Az Elixír Medical Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - 5 éjszakás ajánlat
5 éjszakás ajánlat
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom vélemények

Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
A karácsonyt kipihenni érkeztünk. . . . sikerült. . Nekünk ezentúl ez az etalon szálloda. A feldíszített előteret nézegettük megérkezéskor becsekkolás helyett,aztán kedvesen szóltak. . a személyzet hibátlan,az ételek otthagyhatatlanok. Aztán ami a legjobb : a korlátlan átjárás a fürdőbe.
Kiváló 2016. április 10.a párjával járt itt
Ma érkeztünk haza Mórahalomról! Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben,amit már a képekről látva is vártuk ,hogy nem lesz csalódás. Igy is lett:tágas,jól felszerelt szobák,kellemes designe,kényelmes matrac. Minden tökéletes. A wellness célnak megfelelő,az átjárás a gyógyfürdőbe is nagyon jól megközelíthető.
Kiváló 2015. december 14.a párjával járt itt
A hotel nagyon szépen fel van díszítve karácsonyi jelmezbe. Kellemes az időtöltés a szobában. Mindenfelé tisztaság, a személyzet kedves. A svédasztalos reggeli és vacsora kiváló. A vellnes medence is fantasztikus élmény különösen este. A lehetőség hogy össze van kötve a Szent Erzsebet gyógyfürdővel és bármilyen az idő kint át lehet sétálni fürdőköpenyben. Fantasztikus.
Kiváló 2015. november 26.a párjával járt itt
Gyermekeink voltak az Önök szállodájában,javaslatukra választottuk ezt a hotelt. Ők, onnan kirándultak Szegedre, Ópusztaszerre stb, és csak későn este vették igénybe a szállodájukhoz "csatolt" wellnest. Mi viszont úgy gondoltuk, hogy ott töltjük az időnket, kihasználva a tájékoztatójukban szereplő, szaunák, gőz és aromakabin(ok), uszoda stb.
Kiváló 2015. november 25.a párjával járt itt
Meglepetés volt számomra a családias hangulatú, nagyon kellemes színvilággal és ízléssel kialakított alig fél éve mukodo szálloda. Azoknak ajánlom, akik pihenésre, kikapcsolódásra és regenerálódásra vágynak, a Szent Erzsébet Gyógyfurdo vize áldásos hatású, nagyon jót tett a boromnek, kisimultak a ráncaim.
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - Külső képElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - Medence/kert
2015. november 17.a párjával járt itt
. . . ezért kipróbáltuk. Novemberi hétvégét töltöttünk itt. Elegáns hotel, jó ízléssel használták fel az uniós támogatást. Én ugyan többet gondoltam volna a helyükben a vendégek sokféle igényének kielégítésére és pl. csináltam volna az üresen kongó hideg pihenőszoba(sószoba?
Kiváló 2015. november 16.barátokkal járt itt
Törzsvendégként pihentünk ismét az Elixírben. Fantasztikus hétvége volt, igazi testi-lelki kikapcsolódás! Ízletes ételek,bőséges választék, udvarias - figyelmes kiszolgálás. Ami nagyon zavaró volt és eddig nem volt jellemző, hogy az étterembe nem a megfelelő öltözékben jelennek meg a vendégek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. október 28.egyedül járt itt
Csak apróságokat tudnék negatívat írni, mert nagyon szép és kényelmes szálloda. A szobákban zavaró, hogy túl magasan van a TV a falon. A nagy csalódás az étterem. Az étkezés megkezdésekor "bennfentesek, rokonok", ismerősök, már dobozolják az ételeket, ezt meg kell várni. Bárki külsős is bemehet az étterembe, de ehhez a szoc.
2015. október 22.a párjával járt itt
Nagyon szép volt az egész belső kialakítás - jó ízléssel, elegánsan berendezve.
Nagyon finomak és bő választékúak voltak az étkezések.
Viszont nagyon meleg volt mindenhol - az étteremben is, az egy kicsit zavaró volt.
Nagyon vonzó benne a gyógyfűrdővel való összekötés is. Nekünk az esti zene/tánc lehetősége hiányzott - az még jó lett volna.
Kiváló 2015. október 14.a párjával járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk az Elixír Hotelben Mórahalmon. Kellemes környezetben fekszik az épület, igen nagy előnye a Szent Erzsébet fürdő szomszédsága. A konyha egészen kiváló, minden ízlést kielégítő, változatos fogásokkal kedveskedtek a vendégeknek a félpanziós ellátás keretében.
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom a térképen
6782 MórahalomMillenniumi sétány 2.
1900
• fedett úszómedence • szauna • kozmetika • masszázs • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár