Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom ★★★

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
Elixír Medical Wellness Hotel MórahalomElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
Elixír Medical Wellness Hotel MórahalomElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

Az Elixír Medical Wellnes Hotel Szegedtől 20 kilométerre, Mórahalmon kínál vendégeinek háromcsillagos ellátást. A Szent Erzsébet Gyógyfürdővel való közvetlen összeköttetése és együttműködése révén a szálloda vendégei számos gyógyászati és wellness szolgáltatást vehetnek igénybe.

Az Elixír Medical Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - 5 éjszakás ajánlat
5 éjszakás ajánlat
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - Pünkösd (min. 2 éj)
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom vélemények

Kiváló 2019. április 17.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és két éves gyermekünkkel töltöttünk egy csodás hétvégét az Elixirben! A szálloda berendezése gyönyörű, sok négycsillagos szálloda megirigyelhetné! A félpanziós ellátás nekünk bőven elég volt. Kérésünkre biztosítottak rácsos kiságyat! Szuper tiszta és jó minőségű törölközők álltak a rendelekzésünkre!
Kiváló 2019. április 7.a párjával járt itt
Tetszett, hogy az elutazás napján is lehetett a fürdőköpenyeket használni és a fürdőbe is biztosítottak belépést. A szálloda nagyon elegáns, a szoba berendezése és színvilága nagyon ízléses volt, a zuhanyfülke tágas. Az ágy kényelmes. Az ételek jó ízűek voltak és a választékkal is meg voltunk elégedve.
Kiváló 2019. április 7.a párjával járt itt
Szuper volt a szálloda. Olyan szobát kaptunk, mint ami a képeken volt. A reggeli és a vacsora változatos, és bőséges volt. Nyugodt környezet hozzájárult a kellemes pihenéshez. Mindenkinek ajánljuk
Kiváló 2018. november 27.családjával járt itt
Teljesen elvarázsolt a szálloda! Nagyon szép, ízléses, harmonikus,jó nézegetni a berendezést,a színeket, a képeket. A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. Az ételek jók voltak, de nem tökéletesek. A vacsoránál nem tudták melegen tartani a kirakott ételeket. Szuper, hogy közvetlen átjárás van a fürdőbe, ahol minden van mi szem-szájnak ingere!
2018. augusztus 29.egyedül járt itt
2018 augusztusban jártam itt, már nem először. Szeretek visszajárni, mert nagyon szép a szálloda. Tiszta, kedvesek a szállodai munkatársak. Csodálatos, hívogató a szálloda berendezése, rendezettsége. A fények, a színek harmóniája nyugtatja a lelket. . A szállodában igénybe vettem a vízi-tornát, nagyon jól esett a mozgás - a szálloda vendégeinek ingyenes.
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - SzobákElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - SzobákElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - SzobákElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - SzobákElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - SzobákElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - BelsőElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - BelsőElixír Medical Wellness Hotel Mórahalom - Belső
Kiváló 2018. augusztus 25.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű szép, a személyzet rendkívül kedves, nincs tömeg, egyszerű bejárás a Szent Erzsébet fürdőbe, amely rengeteg medencével biztosítja látogatóinak az aktív pihenést.
Kiváló 2018. június 16.gyerekekkel járt itt
Már másodjára jártunk a szállodában. Nagyon megvoltunk elégedve mindennel. A személyzet barátságos, a konyha kitűnő, a szálloda tiszta ,rendes.Előnye a szállodának, hogy biztosított az átjárás a fürdőbe, még az elutazás napján is.
Kiváló 2018. április 9.a párjával járt itt
a szoba tiszta, jól felszerelt, nagyon kényelmes ággyal.
a szálloda nagy előnye, hogy a fürdővel egy épületkomplexumban van és szolgáltatásait korlátlanul lehet igénybe venni. A svédasztalos reggeli teljesen rendben volt, vacsora kiváló volt, nagyon finom ételekkel. ajánlom mindenkinek, mi még visszatérünk...
Kiváló 2018. március 17.a párjával járt itt
Egy kellemes pihentető hetet töltöttünk ebben a szállodában. A hotelből közvetlen átjárás van a gyógyfürdőbe ahol többféle gyógykezeléseket lehet igénybe venni. A szoba kényelmes volt praktikussan berendezett. A svédasztalos reggeli és a vacsora számunkra megfelelő volt. Praktikus, hogy ebéd menü is rendelkezésre áll átlagos áron. A személyzet segítökész a hotelben és az étteremben is.
Kiváló 2017. december 21.a párjával járt itt
Amikor beléptünk a szállodába már megnyerő volt a látvány .A szívélyes fogadtatás után a szobánk is jó benyomást tett.A fürdővel is igazán meg voltunk elégedve .Külön kiemelnénk az étkezéseket ,mert az egyszerűen fenomenális volt. Gratulálunk a szakácsoknak és a személyzetnek.Szívesen visszatérnénk.
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom a térképen
6782 MórahalomMillenniumi sétány 2.
1900
• fedett úszómedence • szauna • kozmetika • masszázs • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár