Gaben Étterem & Borbár Mosonmagyaróvár
9200 Mosonmagyaróvár, Szent László tér 4.

Gaben Étterem & Borbár Mosonmagyaróvár a térképen

H-Szo 10:00-22:00
V 12:00-21:00
borház, étterem, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, francia, német, olasz, szlovák
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
HB München Premium Lager

Gaben Étterem & Borbár Mosonmagyaróvár bemutatkozása

A Borclub Étterem új neve: GABEN étterem és borbár. A tulajdonos nem, de az étterem teljesen átalakult: a vendéget friss színvilág várja: tágas és világos belső tér, divatos dekorációs elemek, modern enteriőr, nyitott vinotéka, kényelmes borbár, rendezvényterem.
A GABEN étteremben mindenkit szeretettel invitálunk akár egy félperces látogatásra is!

Minőségi ételek...Kiváló borok...Kulináris élmény

Éttermünk hazánk első borvendéglői közt nyitotta meg kapuit a gasztronómia és a borkedvelő közönségnek. Hivatásunknak tekintjük, hogy vendégeinkkel megismertessük és megszerettessük a hazai és külföldi borok széles választékát. Természetesen a borokhoz különleges ételek is párosulnak. Minőség iránti elkötelezettségünk az, ami lehetővé teszi, hogy mindig tökéletes fogások kerüljenek az asztalra. Étlapunkon olyan különlegességek is találhatóak, mellyel a diétázóknak, speciális étrendű vendégeknek és életmódváltóknak is kedvezünk.
A kiváló borok és gourmet ételek összhangja nyújtja Önnek a felejthetetlen kulináris élményt!

Étterem és Borbár

A GABEN ÉTTEREM ÉS BORBÁR célja, hogy megismertesse és megszerettesse vendégeivel a legkiválóbb hazai és külföldi borokat. Akár 20-30 féle borból kóstolhat azonnal: kérjen csak fél decilitert, és találja meg az alkalomhoz illő legjobbat!
Vacsora mellé már érdemes megtekinteni a teljes borkínálatunkat: borlapunkon közel 300 féle bor található. Szakavatott kollégáink szívesen ajánlanak Önnek a választott ételhez megfelelő fajtát, és vendégünk akár rövid borismertetőt is kérhet.
Előzetes egyeztetésre örömmel szervezünk borkóstolást, borbemutatót, borvacsorát, s akár olyan különlegességekkel is találkozhat nálunk, mint a pezsgőnyakazás.

A minőség a mi titkunk

A kiváló ételek a válogatott alapanyagoknál kezdődnek...
Egy tökéletes sárgadinnye krémleves elkészítéséhez nem kell méz, csak egy érett, mézédes sárgadinnye. Nincsen ez másképpen más ételek terén sem. Csak kiváló minőségű alapanyagokból, kellő körültekintéssel lehet igazán jó ételeket készíteni.
Éttermünkre a kiváló minőségi ételek, a modern esztétikus tálalás, az ételek és borok harmóniája jellemző. Szezonális gourmet menüvel és paleolit fogásokkal várjuk ínyenc vendégeinket (is)!

Nem csak Étterem: itt az új BORBÁR!

Éttermünkbe nem csak az ebédelni és vacsorázni vágyókat invitáljuk. Ha egy igényes, modern helyen, baráti társasággal - vagy egyedül egy újság mellett - szeretnének kiváló borokat, pezsgőket kóstolni, a Borbár rész ehhez kiváló helyszínt nyújt. Kényelmes bőrfotelekben nemcsak borokat, de pl egy profi kávét is el lehet fogyasztani.
Térjen be hozzánk, 10-20 féle borból akár fél dl is rendelhető, profi kollégáink pedig az Ön kérésére borismertetőt is adnak Önnek.

Vinotéka

A vinotéka jelentése: palackozott borok raktára vagy gyűjteménye. Éttermünkben egy nyitott vinotéka rész került kialakításra: itt megtekintheti a vendég a borkínálat egy részét, választhat bort kóstolásra, és ha kívánja, akár bolti árakon válogathat a palackozott borok közül. Ajándéknak szánt borát kérésre egyedi borcímkével is ellátjuk!
Vinotékánk teljes kínálatát tekintve közel 300 féle bort tartalmaz. Főként hazai, osztrák, olasz és francia borokat kínálunk eladásra.
Vinotékánkból nagykereskedelmi szolgáltatást végzünk.
Borok mellett széles pálinkaválaszték is színesíti kínálatunkat!

Gaben Étterem & Borbár Mosonmagyaróvár képei

Gaben Étterem & Borbár Mosonmagyaróvár vélemények

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk itt, akkor találtunk a helyre, amikor még Borpatikának hívták. Az ételek finomak, bőségesek, a kiszolgálás osztályon felüli! Nagyon finom boraik vannak, és a pincérek ajánlataiban még sohasem csalódtam. A felszolgálók nagyon kedvesek, szolgálatkészek.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
Nem elöször jártam már itt de meg kell újra dícsérnem ezt a nagyon kedves vendéglöt a város szivében. Mint idáig mindig az ebéd nagyon ízletes volt. . jó a szakács ismeri, érti a szakmát! A kiszolgálás udvarias, korrekt és figyelmes! A teraszon ebédeltünk - kellemes hely, tiszta és mivel hogy egy kicsit mintha már mellékutcában volna nyugodt és kellemes kilátással a sétáló utcára.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 29.
Gyors és udvarias kiszolgálás. Finom és laktató ételek, mind ezt megfizethető áron. Írhatnék ódákat erről a helyről de szerintem felesleges. Aki ismeri, az tudja, aki még nem járt itt annak meg ajánlom hogy próbálja ki

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Remek helyen van a városban,hangulatos,a kiszolgálás gyors,precíz és kedves.Minden ételhez pontosan hozzáillő borral tudnak szolgálni.

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Modern, hangulatos, tiszta és kifinomult. Kedves személyzet! Az ételek kifogástalanok nagyon finomak!

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Jól frekventált,könnyen megközelíthető,szép helyen van. Az ételek nagyon finomak,ízletesek,soha nem csalódhatunk bennük. Viszont ez a hely nem csak a finom ételekről híres,hanem a borokról is. Finom ételeket fogyaszthatunk finom borok társaságában,egy kellemes,modern,de mégis családias étteremben. Különleges borokat is megkóstolhatunk normális áron,sőt még vásárolhatunk is.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város szívében, a Szent László téren található Gaben korábban Borclub Étterem néven vált ismertté, majd 2013-ban jelentős átalakításon, megújuláson átesve, s kibővülve nyitott meg ismét új néven. A belső tér friss, fiatalos, az élénk cseresznyepiros az uralkodó szín. Az ülőhelyeket többféle elrendezésben és típusban alakították ki.

Legnépszerűbb csomagok Mosonmagyaróváron és környékén
Hotel Lajta Park
2 nap/1 éjszaka 16.150 - 16.825,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.29.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Hédervári Lovas Vendégház
Hédervár
3 nap/2 éjszaka 6.550 - 7.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2021.12.19.
Danubius Hotel Rába
Győr
2 nap/1 éjszaka 9.223 - 20.300,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2022.04.19.
Joó-tó Vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.29.
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 18.979,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence használattal, szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, internettel, parkolással
2021.10.29. - 2021.11.01.
Hotel Famulus
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.742 - 15.656,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
2019.02.08. - 2021.11.16.
Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
2019.01.25. - 2021.12.23.

Szállodák Mosonmagyaróvár környékén
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Mosonmagyaróvár
Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a...
Napi árak (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással