Varjú bácsi

Varjú bácsi adatlapja

Az utazásaim kisebb része egy baráti társasággal történik, makettezőkkel járok versenyekre. A nagyobbik részben a feleségemmel utazgatunk. Olyan úti célt szoktunk választani, ahol van érdekesség, látnivaló, nem vagyunk a "medenceparton punnyadó" típusúak.
Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője
Regisztráció2014.02.16
Utoljára itt2019.05.04

Átlagos 2014. február 16.a párjával járt itt
2014 februárjában jártunk itt, kuponos 4 nap, 3 éjszakás üdülésen. Nagyon szép környezetben van a szálló, kb. 10 perc kényelmes sétára a gyógyfürdötöl. A szobánk tisztaságával, az ételek minöségével elégedettek voltunk. Nagyon elrontotta a kedvünket az a tény, hogy a szobánkban (28-as! ! , mindenki kerülje ezt a szobát!
Kiváló 2019. január 17.barátokkal járt itt
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk itt, akkor találtunk a helyre, amikor még Borpatikának hívták. Az ételek finomak, bőségesek, a kiszolgálás osztályon felüli! Nagyon finom boraik vannak, és a pincérek ajánlataiban még sohasem csalódtam. A felszolgálók nagyon kedvesek, szolgálatkészek.
Kiváló 2019. február 24.egyedül járt itt
Most jártam itt először, de azt hiszem ha legközelebb Miskolcon járok, újra itt fogok ebédelni. Nagyon figyelmes a pincér, pedig valami fesztivál volt a városban, és tiszta bolondokháza volt a környék. A "Báránypalóc" levesük nagyon finom, csak ajánlani tudom. A sztrapacska méltó párja volt a levesnek, olyan volt, "ahogy a nagykönyvben meg van írva"!