Lajta Park Étterem Mosonmagyaróvár

Lajta Park Étterem Mosonmagyaróvár
Lajta Park Étterem MosonmagyaróvárLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár
Lajta Park Étterem MosonmagyaróvárLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár

Lajta Park Étterem Mosonmagyaróvár bemutatkozása

Egy hely, ahol a Vendég, a modern felszolgálás, a konyhaművészet és a gasztronómia találkozik és barátságot köthet.
Látogasson el Hozzánk, ha nyugalomra, romantikára és igényességre vágyik és kóstolja meg remek ételeinket és borainkat.

Aquasol Resort Mosonmagyaróvár - Napi ár reggelivel
2025.01.01-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Lajta Park Étterem Mosonmagyaróvár vélemények

Kiváló 2018. december 5.a párjával járt itt
Mosonmagyaróvári barangolásunk során betértünk az elegáns Lajta Hotel éttermébe. Az ételek valóságos csodák voltak. Nem csak szépek, de nagyon finomak is. A felszolgáló kedves, segítőkész. Előétel a hagymalekváros libamáj bagettel. Főétel grillezett szűzérme tormamártással, spagettivel.
Lajta desszert, diótorta és ami szem-szájnak ingere.
Kiváló 2017. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Egy nyugodt igenyes étterem, ízlésesen berendezve, figyelmes kiszolgálás, 2 kisgyermekem nagyon jól erezte magát, az etelek könnyűek, friss és egészséges alapanyagokból, gyönyörűen tálalva, kedvenc helyünkké avattuk!
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Helybeli vagyok, s legszívesebben ide megy a család, ha valamit ünnepelünk. Mindig találunk újdonságot az étlapon, ami maximálisan megfelel elképzelésünknek. Külön öröm, hogy van szezonális ajánlat is. Csak dicsérni lehet a választékot, a környezetet, az előzékeny, udvarias kiszolgálást!
Kiváló 2016. július 21.gyerekekkel járt itt
Az étterem nagyon szép, igényesen berendezett, tiszta, a belső tér hangulatos, van gyereksarok is színezőkkel, ez kisgyermekes családoknak fontos szempont lehet. Az étlap ugyan szűkre szabott, de minden étel tökéletes, nagyon finom és nagyon esztétikusan kerül a vendég elé. A pincérek figyelmesek, nem tolakodóak. A teraszról a kilátás pazar. Parkoló közvetlenül az étterem előtt.
Kiváló 2016. március 7., kollégákkal járt itt
Helyi kollégánk javaslatára kerestük fel ezt az éttermet. Mi csak egy pár napos munka miatt jártunk Mosonmagyaróváron, de ami a pár napba belefért, azt megpróbáltuk feltérképezni és kipróbálni, a helyiek viszont több éves tapasztalatuk alapján szintén ugyanarra az álláspontra jutottak, miszerint jelenleg a Lajta Park Étteremben ehetjük a városban a legfinomabb ételeket.
Lajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italLajta Park Étterem Mosonmagyaróvár - Étlap/itallap
Kiváló 2014. augusztus 23., kollégákkal járt itt
Fiatal, lendületes, kreatív csapat remek érzékkel megáldott vezetővel. Mindent igényt kielégítő kínálat megfizethető áron, mindez párosul udvarias, figyelmes kiszolgálással. Tisztaság mindenütt, az ételt, italt elegáns étkészletben, ízlésesen dekorálva tálalják. A személyzet öltözéke kifogástalan. A miliő sem hagy kívánni valót maga után. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Ez az ország egyik legjobb étterme. Sokszorjárunk ide, hisz mindig bő a választék, finomak az ételek és sose a megszokott kaják vannak, hanem mindig mi extrák. Ép ezért az egyik kedvenc helyünk! Csak így tovább! Üdv a szakácsnak! Kedvencünk a Túrórudi leves volt, barátnőm bármennyit megtudott volna enni belöle:DReméljük hamarosan ismét ott ebédelünk!
Kiváló 2014. március 6.a párjával járt itt
Exkluzív, elegáns, kiváló ételek. Gasztronómai kielégülés!
Remek felszolgálás és kiszolgálás, fiatalos csapat! Az árak reálisak, nem drága étterem! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Nyáron egy hangulatos grillterasz várja a vendégeket, nagyon hangulatos és szép környezet veszi körül az éttermet! A Lajta folyó mentén terül el!
Gratulálunk!
P+K
Lajta Park Étterem Mosonmagyaróvár a térképen
9200 MosonmagyaróvárVízpart u. 6.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
nemzetközi, mindig van választék bőven külföldi konyhagasztronómiából is
egzotikus fogások
Különtermek