Óvárosi Kávéház & Étterem Mosonmagyaróvár

4,4
a 40 mosonmagyaróvári étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
Óvárosi Kávéház & Étterem Mosonmagyaróvár
Óvárosi Kávéház & Étterem MosonmagyaróvárÓvárosi Kávéház & Étterem Mosonmagyaróvár

Óvárosi Kávéház & Étterem Mosonmagyaróvár bemutatkozása

Szeretettel üdvözöljük önöket az Óvárosi Kávéházban.
Nem a múltat kívánjuk visszahozni, csupán a régi kávéházak hangulatát szeretnénk felidézni ebben a kellemes óvárosi környezetben.
Maradandó élményt szeretnénk nyújtani önöknek finom ételeinkkel, frissítő italainkkal és változatos programjainkkal.

Aquasol Resort Mosonmagyaróvár - Napi ár reggelivel
Előfoglalási áreső
2024.11.28-ig
Magdalena Apartman Győr

Óvárosi Kávéház & Étterem Mosonmagyaróvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2014. június 12.családjával járt itt
Testvéremmel és az ő párjával jártam az étteremben. Kiszolgálás viszonylag gyors és udvarias, ételek finomak és dekoratívok voltak. Ár érték aránnyal nem voltam megelégedve, az ételek árát drágának tartottam. Étlap viszont jó, ízléses és változatos. Ital választék is van elég. Megközelítés és elhelyezkedés az étteremnek viszonylag jó.
Kiváló 2014. március 13.barátokkal járt itt
A volt kolléganőimmel találkoztam a Kávéházban. A kiszolgálás gyors volt, a hely nagyon hangulatos. Minden nagyon tetszett, főleg a finom koktél, amit a kedves pincérnő ajánlott. Sokáig maradtunk, sütiztünk, kávéztunk, beszélgettünk. Jó, hogy van a városban olyan vendéglátó egység, ahol az embert kényeztetik a sok finomsággal és az igényes környezettel. Jól éreztük magunkat. Visszatérünk!
Kiváló 2013. október 29.családjával járt itt
Mosonmagyaróváriként írom ezt a pár sort. Ez az egyik olyan étterem, ahova rendszeresen járunk ebédelni, vacsorázni. Az étterem berendezése letisztult, meleg és elegáns hangulatot áraszt. A kávézóban a kandalló, a kovácsoltvas, és a bőr fotelek harmóniája egy egyedi, nyugodt hangulatot teremt.
Óvárosi Kávéház & Étterem Mosonmagyaróvár a térképen
9200 MosonmagyaróvárJókai utca, Barokk udvar
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
K-CS