Taky99

Taky99 adatlapja

Regisztráció2013.10.24
Utoljára itt2014.01.06

Szörnyű 2013. október 29.családjával járt itt
A hely kialakítása hangulatos, az árak a közép kategória tetejét súrolják. A kialakítás alapján, és hogy az ittjartam. hu első helyen ajánlotta ezt a helyet Sárváron, többet vártam a helytől, de sajnos az étel odaégetve, a pincér flegma. Természetesen kifizetek egy pörköltért 2 ezer Ft-ot, de akkor az étel mellé szolgáltatást is elvárok!
2013. október 29.családjával járt itt
Mivel helyi lakos vagyok, ezért már többször jártam ebben az étteremben. Stabilan hozzák a jó minőséget, kedvesek, látszik, hogy a vendég az első. Az étterem kialakítása hangulatos, csárda szerű. Az ételek minősége kiváló, íze finom. Az árakat tekintve kicsit drága, de ezt "szolgáltatásban" meghálálják.
2014. január 6.gyerekekkel járt itt
Szilveszterezni és wellnesselni jártunk Kehidakustányban. Egy átlagos kétszobás apartmant kaptunk, nagy "amerikai konyhás" nappalival. A személyzet (tulajok) végig kedvesek voltak. Több extra kérésünk is szó nélkül teljesítették. A apartman tiszta, első este kicsit hideg volt, de ezt szóvá tettük és második este már rendben volt a fűtés is.