Feleségemmel 5éjszakát töltöttünk el az Önök szállodájában.Már a recepción éreztem, hogy jó helyre érkeztünk.Szivélyes fogadtatás,rend, tisztaság.Finom ételek,udvarias személyzet.Tisztelt TULAJDONOSOK: Minden szolgáltatással megvoltunk elégedve, legközelebb is az ÖNÖK szállodáját fogjuk...
Nagyon hangulatos volt a szállás. Külön tetszett, hogy a Vasútállomástól nem volt messze. Ár-érték arányban teljesen megfelelt, a barátommal nagyon jól éreztük ott magunkat. Ha még egyszer több napot töltenénk el Győrben, nagy valószínűséggel ugyanezt a szállást választanánk. A wellness-részlet...
Csodálatos környezetben van a szálloda. Tiszta friss a levegő. Nagyon jó kiindulási pont kirándulásokhoz. Kedves , segítőkész minden ott dolgozó . Finomak az ételek.