Hotel Solar Nagyatád ★★★

Hotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád

Hotel Solar Nagyatád bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Solar impozáns épülete Nagyatád központjában található. Az átriumos, üvegtetős belső kialakítás, családias hangulatot áraszt. Az üvegfalú liftből különleges látványt nyújtanak a légies belső terek.

Hotel Solar Nagyatád - Napi árak reggelivel
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Solar Nagyatád vélemények

2013. november 16.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk a Hotelben. A személyzet nagyon kedves, barátságos, segítőkész. Sok a visszajáró vendég, ami azt bizonyítja, hogy elégedettek a szolgáltatással. A fürdő a Szállodával szemben található, ami nekünk fontos volt, hogy nem kellett messze menni.
2013. november 10.a párjával járt itt
A személyzet udvarias, segítőkész, gyors. A szálloda egész területén, még a szabadtéren is kifogástalan a tisztaság. A szoba tágas és kényelmes volt. A szolgáltatás nem mozgott egy széles skálán. Az ételek minősége, mennyisége, hőfoka kiváló volt.
2013. október 18.a párjával járt itt
A város központjában elhelyezkedő szálloda, ahonnan minden elérhető helyen,a gyógyfürdővel szemben található a hotel. Családoknak, nyugdíjasoknak, fiataloknak is kellemes pihenést biztosít. A személyzet nagyon készséges, visszatérő vendégként megismesnek, fontos nekik, hogy jól érezzük magunkat.
2013. augusztus 4.a párjával járt itt
A szálloda felújításra szorul és ezt meg is érdemelné, hisz remek helyen van és a belső átriumos kialakítása ma is nagyon impozáns. Felújításra szorul a szobák bútorzata (matracok! ) a fürdőszobák (zuhanyozó praktikusabb lenne, főként az időseknek) és ma már elengedhetetlen a szobák és a közös helyiségek klimatizálása.
2013. március 11.a párjával járt itt
Amivel problémánk volt: Éjjel nagyon meleg volt,nagyon fűtöttek.Ha tudom, hogy van franciaágyas,zuhanyzós szoba-azt kértem volna inkább.A kiszolgálás,reggeli-vacsora bőséges volt és minden finom /a kávé lehetett volna egy kicsit erősebb/,a város nagyon hangulatos,tiszta,rendezett,a fürdő szuper jó volt.
Kiváló 2019. október 20.barátokkal járt itt
Ezt a helyet ismerősök által ismertem meg. A személyzet, vezetőség nagyon kedves, segítőkész. Nagyon odafigyelnek a hozzájuk érkezőkre. már a fogadás is egy kedves köszöntővel indul. A kínált étkezések is választékosak, ízletesek. Egyéni kívánságokat is azonnal orvosolják.
Én és a barátaim már több alkalommal voltunk a vendégeik. A szobák tiszta világos kényelmesek.
Kiváló 2019. augusztus 17.csoporttal járt itt
2019. augusztusában csoportommal már sokadig alkalommal szálltam meg 4 napra. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. Kedves, figyelmes személyzet fogadott Bennünket. Szobákat is korai érkezésünk miatt előbb elfoglalhattuk. Melyek tiszták és kényelmesek,hagyományos bútorzattal. Nagy melegre való tekintettel ventilátorokat igényelhettünk.
Kiváló 2019. augusztus 14.családjával járt itt
Immáron harmadik alkalommal szálltunk meg a Solarban. Amit tapasztaltunk; Kedves, figyelmes személyzet, udvarias kiszolgállás. Kényelmes szobák, az ételek, italok nagyon finomak. A reggeli bőséges. Fontos, hogy a gyerekek is tudnak választani számukra megfelelő ételt. Jövőre is visszatérünk. Mindent köszönünk! A recepción dolgozó munkatársak tündériek. Jó munkát kívánunk Nekik!
Kiváló 2019. július 11.a párjával járt itt
2018. őszén 5 napot voltunk a Hotel Solarban. Nagyon jó tapasztalataink vannak, mind a személyzet, étkezés, elhelyezkedés, és szálloda kedvességcet sugárzása miatt. Kényelmes, erkélyes szobában voltunk, az ételek kitünőek, a személyzet maximálisan udvarias volt. Szívesen ajánlom másoknak is.
Kiváló 2019. június 3.csoporttal járt itt
Mindenki udvarias volt, a recepción kedvesen adtak tájékoztatást kérdéseinkre. A szobák tágasak, tiszták, a fürdőszoba nagyon kényelmes és szép. A zuhanyfülkék ideálisak voltak a csoport idősebb tagjai számára. A szobákban televízió, hűtőszekrény is van. Az étkezésnél gyorsak, udvariasak, azonnal pótolták az elfogyott ételeket.