Wellness Hotel Viktória Nagyatád

Wellness Hotel Viktória Nagyatád
7500 Nagyatád, Mártírok u. 20.

Wellness Hotel Viktória Nagyatád a térképen

Wellness Hotel Viktória Nagyatád értékelése:

1. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül
3. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Akciós csomagok

Wellness Hotel Viktória Nagyatád - vélemények, kritkikák

Wellness Hotel Viktória Nagyatád vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 1.
Minden nagyon jó volt. Igazi vendéglátásban volt részünk. A személyzet minden tagjáról a legnagyobb elismeréssel tudunk beszélni.Az étkezés minősége felülmúlt minden várakozást.Mindenkinek bátran merem ajánlani Önöket.Tisztelettel:Hortobágyi Ferenc és Neje.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
Kedves fogattatás.Nagyon szimpatikus személyzet.Szép tisztaság,szép rendezett szoba.Finom ételek,nagy választék.Gyors,pontos kiszolgálás.Wellness szolgáltatás szuper.Várakozásunkat túl szárnyalta.Ide visszavágyunk

2017. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A hotel wellness része tökéletes,személyzete szolgálatkész,kedves,udvarias.Szoba elfogadható,mosdó kényelmetlen kicsi.Étterem,kiszolgálás jó. Reggeli bőséges,finom.Vacsora ízletes de gyenge féladagokat kaptunk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Az újnak legtöbbször varázsa van, így ennek a szállodának is. Tapasztalható ugyanis, hogy a kivitelezés során az apró részletekre is figyeltek. Minden csillogott és ragyogott a tisztaságtól. A személyzet bájos barátságossága visszatükrözte a zöldben dúskáló kisváros harmóniáját.
2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Kellemes meglepetés volt a szálloda, elegáns, stílusos, tiszta. Jóval többet kaptam, mint vártam. A személyzet is nagyon kedves, a hölgyek különösen. Az ételek minősége, tálalása is kiváló volt. Az első este azonban kevésnek tűnt az egy felszolgáló, sokat kellett várni a vacsorára. A másik negatívum, hogy elfelejtettek értesíteni, hogy a
tervezett masszírozás elmarad.
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Tisztelettel tájékoztatjuk Önöket ,hogy a szállodai tartózkodásunk nagyon kellemesen telt.Nagy volt a rend és a tisztaság.Meglepett a különleges ételválaszték,melyhez társult az udvarias felszolgálás,valamint a személyzet kedves és szolgálatkész viselkedése.Igazán mindenkinek tudjuk ajánlani.
2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 30.
A szobához tartozó felszerelésben az egyetlen szék, és az 1 kisméretű szemetes kissé kevés. A mosdóból folyt a víz, ami alatt egy vödör volt vízfelfogónak, erre ügyelni kellett, hogy kiöntögessük. A KONYHA REMEK, ÍZLETES, GUSZTUSOS. A személyzet barátságos!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Nagyon szép tiszta szálloda kedves személyzettel. A wellness részleg is tökéletes kikapcsolódást nyújt, az ételek pedig finomak. Nagyon jól éreztük magunkat, még biztosan visszatérünk.

boogi TOP étteremértékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Az ittjartam. hu-n nyertem párommal egy 2 éjszakás hétvégét a szállodában. Most mondhatják, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát, de szerintem ez az oldal pont a korrekt értékelésekről szól. Szóval jót és rosszat is megosztok mindenkivel. A korábbi értékelések kiemelik a szálloda tisztaságát, a személyzet kedvességét. Ezt csak megerősíteni tudom.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11.
Nagyon elégedettek voltunk úgy az elhelyezés, étkezés, kiszolgálás tekintetében. A személyzet udvarias, s mindenütt ragyogó a tisztaság. Egy dologra felhívnánk a figyelmet: a 70 éven felüli üdülésí támogatás kedvezmény nincs a gépben, születési dátumot be kellene építeni a programba, amely automatikusan az szerint állítaná ki a számlát, s nem kellene pótlólag rendezni a hiányosságot!

Nagyatád
2-5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Amadeus Villa
Aurora Vendégház
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes fürdőzéssel és romantikus büfévacsorával, fürdőköpeny bekészítéssel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.500 - 18.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, masszázs kuponnal, sportos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Mirage Apartman
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Csombó Apartman
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2020.04.29. - 2020.06.27.
Hotel Erzsébet
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.11.01.
Nagyatád
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.

Szállodák Nagyatád környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

NagyatádX