Wellness Hotel Viktória Nagyatád

Wellness Hotel Viktória Nagyatád
7500 Nagyatád, Mártírok u. 20.

Wellness Hotel Viktória Nagyatád a térképen

Wellness Hotel Viktória Nagyatád értékelése:

1. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül
6. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Akciós csomagok

Wellness Hotel Viktória Nagyatád - vélemények, kritkikák

Wellness Hotel Viktória Nagyatád vélemények

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Minden rendben volt, nagyon jól éreztük magunkat. A karácsonyi vacsora szuper volt, annyit tálaltak fel, hogy meg sem birtuk enni. A wellness szintén nagyon jó volt, teltház volt és mégis volt bőven hely. Köszönjük a lehetőséget.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 1.
Minden nagyon jó volt. Igazi vendéglátásban volt részünk. A személyzet minden tagjáról a legnagyobb elismeréssel tudunk beszélni.Az étkezés minősége felülmúlt minden várakozást.Mindenkinek bátran merem ajánlani Önöket.Tisztelettel:Hortobágyi Ferenc és Neje.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
Kedves fogattatás.Nagyon szimpatikus személyzet.Szép tisztaság,szép rendezett szoba.Finom ételek,nagy választék.Gyors,pontos kiszolgálás.Wellness szolgáltatás szuper.Várakozásunkat túl szárnyalta.Ide visszavágyunk

2017. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A hotel wellness része tökéletes,személyzete szolgálatkész,kedves,udvarias.Szoba elfogadható,mosdó kényelmetlen kicsi.Étterem,kiszolgálás jó. Reggeli bőséges,finom.Vacsora ízletes de gyenge féladagokat kaptunk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Az újnak legtöbbször varázsa van, így ennek a szállodának is. Tapasztalható ugyanis, hogy a kivitelezés során az apró részletekre is figyeltek. Minden csillogott és ragyogott a tisztaságtól. A személyzet bájos barátságossága visszatükrözte a zöldben dúskáló kisváros harmóniáját.

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Kellemes meglepetés volt a szálloda, elegáns, stílusos, tiszta. Jóval többet kaptam, mint vártam. A személyzet is nagyon kedves, a hölgyek különösen. Az ételek minősége, tálalása is kiváló volt. Az első este azonban kevésnek tűnt az egy felszolgáló, sokat kellett várni a vacsorára. A másik negatívum, hogy elfelejtettek értesíteni, hogy a
tervezett masszírozás elmarad.
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Tisztelettel tájékoztatjuk Önöket ,hogy a szállodai tartózkodásunk nagyon kellemesen telt.Nagy volt a rend és a tisztaság.Meglepett a különleges ételválaszték,melyhez társult az udvarias felszolgálás,valamint a személyzet kedves és szolgálatkész viselkedése.Igazán mindenkinek tudjuk ajánlani.
2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 30.
A szobához tartozó felszerelésben az egyetlen szék, és az 1 kisméretű szemetes kissé kevés. A mosdóból folyt a víz, ami alatt egy vödör volt vízfelfogónak, erre ügyelni kellett, hogy kiöntögessük. A KONYHA REMEK, ÍZLETES, GUSZTUSOS. A személyzet barátságos!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Nagyon szép tiszta szálloda kedves személyzettel. A wellness részleg is tökéletes kikapcsolódást nyújt, az ételek pedig finomak. Nagyon jól éreztük magunkat, még biztosan visszatérünk.

boogi TOP étteremértékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Az ittjartam. hu-n nyertem párommal egy 2 éjszakás hétvégét a szállodában. Most mondhatják, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát, de szerintem ez az oldal pont a korrekt értékelésekről szól. Szóval jót és rosszat is megosztok mindenkivel. A korábbi értékelések kiemelik a szálloda tisztaságát, a személyzet kedvességét. Ezt csak megerősíteni tudom.

Nagyatád
4 nap/3 éjszaka 12.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Nagyatád
2-5 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Solar
Nagyatád
6 nap/5 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délben levessel, gyógykezelésekkel, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Korona Panzió és Étterem
Zarándokszállás
Csurgó
2020.10.05. - 2021.09.30.
Zobori Panzió
Zalaszabar
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 43.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, karácsonyi ajándékkal, mézeskalácssütéssel, fáklyás sétával, forralt borozással, fürdőzéssel karácsonyi koncerttel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.26.
Ibolya Apartman
Ensana Thermal Hévíz
3 nap/2 éjszaka 17.400 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
Nagyatád
5 nap/4 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig

Szállodák Nagyatád környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás-extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Félpanziós pihentető napok (min. 2 éj)

NagyatádX