Wellness Hotel Viktória Nagyatád

Wellness Hotel Viktória Nagyatád
Wellness Hotel Viktória NagyatádWellness Hotel Viktória Nagyatád
Wellness Hotel Viktória NagyatádWellness Hotel Viktória Nagyatád

Wellness Hotel Viktória Nagyatád bemutatkozása

A nagyatádi Gyógyfürdőtől 150 méterre, a Termál Strand- és Élményfürdőtől 25 perces sétaútra, a belvárosban, de csendes és nyugodt környezetben várja vendégeit a Wellness Hotel Viktória. A település a Balatontól 60 kilométerre, a horvát határ közelében fekszik, ideális lehetőségeket nyújtva a kikapcsolódásra.

A Wellness Hotel Viktória legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Viktória Nagyatád - Tavaszi wellness zsongás (min. 2 éj)
Tavaszi wellness zsongás
2024.05.31-ig
Wellness Hotel Viktória Nagyatád - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Wellness Hotel Viktória Nagyatád vélemények

2017. október 24.csoporttal járt itt
A hotel wellness része tökéletes,személyzete szolgálatkész,kedves,udvarias.Szoba elfogadható,mosdó kényelmetlen kicsi.Étterem,kiszolgálás jó. Reggeli bőséges,finom.Vacsora ízletes de gyenge féladagokat kaptunk.
2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Az újnak legtöbbször varázsa van, így ennek a szállodának is. Tapasztalható ugyanis, hogy a kivitelezés során az apró részletekre is figyeltek. Minden csillogott és ragyogott a tisztaságtól. A személyzet bájos barátságossága visszatükrözte a zöldben dúskáló kisváros harmóniáját.
2017. augusztus 6.egyedül járt itt
Kellemes meglepetés volt a szálloda, elegáns, stílusos, tiszta. Jóval többet kaptam, mint vártam. A személyzet is nagyon kedves, a hölgyek különösen. Az ételek minősége, tálalása is kiváló volt. Az első este azonban kevésnek tűnt az egy felszolgáló, sokat kellett várni a vacsorára.
Kiváló 2017. július 9.a párjával járt itt
Tisztelettel tájékoztatjuk Önöket ,hogy a szállodai tartózkodásunk nagyon kellemesen telt.Nagy volt a rend és a tisztaság.Meglepett a különleges ételválaszték,melyhez társult az udvarias felszolgálás,valamint a személyzet kedves és szolgálatkész viselkedése.Igazán mindenkinek tudjuk ajánlani.
2017. június 30.gyerekekkel járt itt
A szobához tartozó felszerelésben az egyetlen szék, és az 1 kisméretű szemetes kissé kevés. A mosdóból folyt a víz, ami alatt egy vödör volt vízfelfogónak, erre ügyelni kellett, hogy kiöntögessük. A KONYHA REMEK, ÍZLETES, GUSZTUSOS. A személyzet barátságos!
Kiváló 2017. június 6.a párjával járt itt
Nagyon szép tiszta szálloda kedves személyzettel. A wellness részleg is tökéletes kikapcsolódást nyújt, az ételek pedig finomak. Nagyon jól éreztük magunkat, még biztosan visszatérünk.
2017. június 5.a párjával járt itt
Az ittjartam. hu-n nyertem párommal egy 2 éjszakás hétvégét a szállodában. Most mondhatják, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát, de szerintem ez az oldal pont a korrekt értékelésekről szól. Szóval jót és rosszat is megosztok mindenkivel. A korábbi értékelések kiemelik a szálloda tisztaságát, a személyzet kedvességét.
Kiváló 2017. május 11.a párjával járt itt
Nagyon elégedettek voltunk úgy az elhelyezés, étkezés, kiszolgálás tekintetében. A személyzet udvarias, s mindenütt ragyogó a tisztaság. Egy dologra felhívnánk a figyelmet: a 70 éven felüli üdülésí támogatás kedvezmény nincs a gépben, születési dátumot be kellene építeni a programba, amely automatikusan az szerint állítaná ki a számlát, s nem kellene pótlólag rendezni a hiányosságot! Csak a jobbítás szándékával közöltem a fentieket.
2017. február 20.a párjával járt itt
A Wellnes-részleg kiváló. Az ételek minősége hullámzóan változott, reggeli étkezéshez nincs a gyümölcslevekben választék(esetenként semmi ilyen nincs). Vacsoránál -ha az "utcáról" is van vendég- a szállóvendégeket megkérik hogy később(30-50 perc múlva) fogyasszák el előre kiválasztott(! ) ételeiket.
Kiváló 2016. december 31.a párjával járt itt
Az ételek finomak ízletesek voltak.A wellness rész tiszta gyönyörűen kialakított,a személyzet baràtsàgos.A helycsendes,a közelben vàsàrlàsi lehdtőség sok van.
Wellness Hotel Viktória Nagyatád a térképen
7500 NagyatádMártírok u. 20.
• pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 4 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • étterem • bár