Malomkert Panzió Nagybörzsöny

Malomkert Panzió Nagybörzsöny
Malomkert Panzió NagybörzsönyMalomkert Panzió Nagybörzsöny
Malomkert Panzió NagybörzsönyMalomkert Panzió Nagybörzsöny

Malomkert Panzió Nagybörzsöny bemutatkozása

A Malomkert Panzió Nagybörzsönyben várja az ide látogató családokat, baráti társaságokat, átutazóban lévő vendégeket. Kényelmes, bababarát szobáival ideális szálláshelye lehet kisgyermekkel érkezőknek is. A panzió területén számos kikapcsolódási lehetőség adódik: sportolási lehetőség, fitnesz terem, felár ellenében pedig infra- és finn szauna is a vendégek rendelkezésére áll.

Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Malomkert Panzió Nagybörzsöny vélemények

Átlagos 2013. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
A panzió elhelyezkedése nagyon jó, nyugodt csendes környezetben található. A szoba és a terasz tisztaságával nem voltunk megelégedve. A teraszon nem voltak székek, valamint koszos volt és bababarát szállásként a konnektorban nem volt védődugó, de ezeket a hiányosságot pótolták, miután szóltunk.
Kiváló 2013. augusztus 22.a párjával járt itt
Tettszett és elégedett voltam vele: A fogadtatás kitűnő volt. A recepciós közvetlen barátságos. kellemes ember. Az éttermi személyzet kellemes aranyos barátságos A szoba kényelmes és tiszta volt. az egész létesítmény nyugodt érzést adott. Pihenésre kiválóan alkalmas
Ami hiányosságot okozott nekem az az étterem sivársága.
2013. július 29.egyedül járt itt
Rendkívül jó földrajzi adottságú panzió. Alapvetően segítőkészek. A patak parti oldal viszont gondozatlan, mintha nem tartozna a komplexumhoz, pedig nagyon szép és árnyékossága miatt hasznos a pihenni vágyók számára. A reggelik minősége, változatossága jó.
2013. július 24.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett: a felszolgálók vendégekhez való hozzáállása, az igényesen megépített panzió, az ételek minősége. SZÉP kártya elfogadó hely. A takarító személyzet munkája. Ami kevésbé tetszett: szúnyogháló hiánya, a megígért, csomaghoz tartozó 2 órás kerékpárkölcsönzést és az állatpark belépőt nem kaptuk meg.
Kiváló 2013. február 20.a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk a Panzióban. A személyzet nagyon barátságos és segítőkész. Az ételek bőségesek és kiválóak voltak. A szoba egyszerű, ízléses berendezésű, tiszta, szép kilátással. Egy apró "kellemetlenségünk" volt csupán. A fürdőben nincs kézizuhany csupán zuhanyrózsa, így elkerülhetetlen, hogy vizes legyen az ember haja zuhanyzás közben.