Malomkert Panzió Nagybörzsöny

Malomkert Panzió Nagybörzsöny
Malomkert Panzió NagybörzsönyMalomkert Panzió Nagybörzsöny
Malomkert Panzió NagybörzsönyMalomkert Panzió Nagybörzsöny

Malomkert Panzió Nagybörzsöny bemutatkozása

A Malomkert Panzió Nagybörzsönyben várja az ide látogató családokat, baráti társaságokat, átutazóban lévő vendégeket. Kényelmes, bababarát szobáival ideális szálláshelye lehet kisgyermekkel érkezőknek is. A panzió területén számos kikapcsolódási lehetőség adódik: sportolási lehetőség, fitnesz terem, felár ellenében pedig infra- és finn szauna is a vendégek rendelkezésére áll.

Portobello Hotel Esztergom - Senior kedvezmény 60+
Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom

Malomkert Panzió Nagybörzsöny vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
2019. április 24.családjával járt itt
Családi utat szerveztünk Nagybörzsönybe A malomkert Apartman Malomkert Vendégházába. Ami egy kis csendes utcában van. 4 apartmanból áll. A mienk a Salgó apartman volt. Egyedi tüzelés tégla kályhával. Ami a leírás szerint a vendégek dolga. A kályhában van a központi fűtés tartálya, ami a többi helyiséget fűti.
Malomkert Panzió Nagybörzsöny - Külső képMalomkert Panzió Nagybörzsöny - KörnyékMalomkert Panzió Nagybörzsöny - Külső képMalomkert Panzió Nagybörzsöny - Külső képMalomkert Panzió Nagybörzsöny - KörnyékMalomkert Panzió Nagybörzsöny - KörnyékMalomkert Panzió Nagybörzsöny - KörnyékMalomkert Panzió Nagybörzsöny - SzobákMalomkert Panzió Nagybörzsöny - SzobákMalomkert Panzió Nagybörzsöny - SzobákMalomkert Panzió Nagybörzsöny - Külső képMalomkert Panzió Nagybörzsöny - Külső képMalomkert Panzió Nagybörzsöny - Külső képMalomkert Panzió Nagybörzsöny - Környék
2018. május 23.a párjával járt itt
A szálloda helye(Nagybörzsöny), ezen belül az elhelyezkedése is és a kivitele is kiváló. A szálloda tiszta, a gyerekeknek sok játéklehetőség van. Telt ház esetén az étterem szűkös, az eszközök is kissé lestrapáltak illetve kevés a kiszolgáló személyzet, de az étel mennyisége, minősége megfelelő.
Kiváló 2018. május 1.gyerekekkel járt itt
Két kétágyas szobában kaptunk elhelyezést. A szobák megfelelő felszereltséggel rendelkeztek. A falu központjában helyezkedik el a szállás, ahol bőséges reggelit és vacsorát kaptunk. Az ebédet vagy a faluban oldottuk meg a minden nap másik portán készített, de egységesen finom lepénnyel. A környék kiválóan alkalmas biciklis, vagy gyalogos túrákhoz is.
Kiváló 2018. április 3.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk Húsvétkor a szállodában. A személyzet ritka kedves, aranyos, ritkán találni már sajnos ilyet. A szállás egyszerű, de a célnak megfelelő, miután az ember nem a szoba miatt megy pihenni. Az étteremről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, igaz a kínálat nem nagy, de a minőség első osztályú.
Malomkert Panzió Nagybörzsöny - BelsőMalomkert Panzió Nagybörzsöny - KörnyékMalomkert Panzió Nagybörzsöny - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 28.a párjával járt itt
Először jártam a Malomkert Panzióban. A hely maga gyönyörű és ideális a pihenésre és feltöltődésre. Az épület tiszta, rendben. A szobák berendezése hangulatos -nekem a fenyő design különösen kedves a szívemnek. -) - ,a fürdőszoba tiszta és tágas. . Jó ,hogy innen a víz valóban lefolyik,nem úgy ,mint egyes szállóhelyeken,ahol hasonló megoldással éltek, ez itt rendben volt!
Kiváló 2017. május 12.a párjával járt itt
Először tavaly ősszel töltöttünk 3 napot a panzióban, mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Mivel tömegközlekedéssel mentünk, így a mások által említett szűkös parkolóhely sem jelentett gondot. Idén májusban és augusztusban is fogunk menni, úgy tűnik, ez is egyik "törzshelyünk" lesz.
2016. október 24.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen, a Börzsöny északnyugati részén fekvő kis faluban, Nagybörzsönyben található a panzió. A szálláshely gyönyörű, szép épületek, játszótér, sétányok. Az egyetlen negatívum: a kevés parkolóhely. A szobák elrendezése jó, kényelmes.
Malomkert Panzió Nagybörzsöny - Külső képMalomkert Panzió Nagybörzsöny - Belső
Szörnyű 2016. október 16.gyerekekkel járt itt
Lekezelő, nemtörődöm személyzet. A recepciós azt sem nézte meg mit fizettünk az árban, mi járna érte. Szerinte és az étterem személyzete szerint egy 20 hónapos gyereknek nem kell ennie, neki nem terítenek, nem hoznak ételt. Még a harmadik napon is reklamálni kellett.
2016. május 17.gyerekekkel járt itt
A panzió elhelyezkedése kiváló, tetszett az étterem előtti terasz, gyönyörűen gondozott a kert. A reggelinél hiányoltam a péksütemények kínálatát, de összességében elégedettek voltunk az ellátással. A személyzet tanulhatna némi idegenforgalmat, ami a kommunikációt illeti, volt némi hiányosságuk e téren.
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
Madárdalos pihenés a patakparton
Kényelmes szoba, nagyon vendégszerető személyzet,csönd és az erdő madarai fogadtak. Remek konyha és figyelmes kiszolgálás mélyítette a meghitt hangulatot. Az esküvő sem zavart be, mert külön épületben van a rendezvényterem és az étterem. Csak a parkoló bizonyult szűkösnek, főleg, hogy még két társaság foglalt szobát ezen a hétvégén.
Malomkert Panzió Nagybörzsöny - SzobákMalomkert Panzió Nagybörzsöny - KörnyékMalomkert Panzió Nagybörzsöny - KörnyékMalomkert Panzió Nagybörzsöny - KörnyékMalomkert Panzió Nagybörzsöny - VendéglátásMalomkert Panzió Nagybörzsöny - KörnyékMalomkert Panzió Nagybörzsöny - KörnyékMalomkert Panzió Nagybörzsöny - Környék