Malomkert Panzió Nagybörzsöny

Malomkert Panzió Nagybörzsöny
Malomkert Panzió NagybörzsönyMalomkert Panzió Nagybörzsöny
Malomkert Panzió NagybörzsönyMalomkert Panzió Nagybörzsöny

Malomkert Panzió Nagybörzsöny bemutatkozása

A Malomkert Panzió Nagybörzsönyben várja az ide látogató családokat, baráti társaságokat, átutazóban lévő vendégeket. Kényelmes, bababarát szobáival ideális szálláshelye lehet kisgyermekkel érkezőknek is. A panzió területén számos kikapcsolódási lehetőség adódik: sportolási lehetőség, fitnesz terem, felár ellenében pedig infra- és finn szauna is a vendégek rendelkezésére áll.

Portobello Hotel Esztergom - Senior kedvezmény 60+
Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom

Malomkert Panzió Nagybörzsöny vélemények

Átlagos 2015. október 27.a párjával járt itt
A reggelit 8-tól 10-ig lehetett elfogyasztani, de volt hogy fél 9-re nem volt a meleg fogásból, és kérésre sem készítettek. Egyszer a szálláson is ebédeltünk, az ételek sótlanok, ízttelenek, szárazak voltak, sváb krumpili helyett, pedig sültkrumplit kaptunk.
A személyzet kedvességén és segítőkészségén lenne mit javítani.
Kiváló 2015. október 1. járt itt
Céges csapatépítő keretében kerestük fel ezt a helyet.Szenzációs estét töltöttünk itt.Kedves segítőkész személyzet.Teljesen elfogadható árak.A szobák rendezettek,tisztát.Az étel minősége hibátlan.Nagyon nagy élményt kaptunk mert a csapatépítő nem lett volna olyan sikeres ha ez a hely nincs ennyire rendben!!
Kiváló 2015. május 11.barátokkal járt itt
Nagybörzsönyben, egy csendes erdélyi hangulatot sugaló kicsiny faluban található a Malomkert Panzió. A szállás nemrégiben épült, jól felszerelt, modern és csodálatos környezetben található. A szobák tiszták, kényelmesek és jól felszereltek. A személyzet készséges, udvarias és a végtelenségig segítőkész.
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
A panzió csendes helyen, a természetben helyezkedik el. Az épület új, modern, berendezése egyszerű, de ízléses, illeszkedik a környezetébe. A szobánkhoz erkély is tartozott. Mindent tisztán és rendben találtunk. Kisgyerekeseknek is megfelelő szálláshely, az udvaron "játszótér" áll a rendelkezésükre. A személyzet udvarias volt és készséges.
Átlagos 2014. január 17.barátokkal járt itt
nagyon szép helyen van nyugodt környezet pihenni jól lehet,de sajnos van egy de. . . a környékbeliekkel beszélgetve vannak helyi finomságok /kolbász, szalámi, sajt, lekvár/ ami nagyon finom, de sajnos a reggeli asztalon egyik sem volt.
Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
Ami tetszett, a személyzet kedvessége, a gyors kiszolgálás és a panzió rendezettsége. Kevésbé voltunk megelégedve a zuhanyzóban tapasztalt hiányossággal, mint pl. nincs zárt zuhanyfülke, törölköző illetve szappantartó, a szétfröccsenő víz feltörlésére nincs lehetőség.
Átlagos 2013. október 20.a párjával járt itt
A meghirdetett üdvözlő italt, egyszeri ingyenes kerékpár kölcsönzést, ingyenes szaunahasználatot meg sem említették. A reggeli több napot ott töltőknek rendkívül szegényes. A menürendszerű vacsora választéka egy leves és két választható második fogásból állt. Reggelente a reggeli után még nem tudták megmondani, hogy este mi lesz a vacsora.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 30.a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttem a Malomkert Panzióban. Igen rugalmasan kezelték az érkezésem időpontját, hisz készek voltak este 10 után fogadni. Még a vacsoráról is gondoskodtak, melegítve a szobába hozták (8-kor zár a konyha! ). Abszolút pozitív, hogy telefonon előzetesen a menüt is ki lehetett választanunk.
2013. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Összességében elégedettek voltunk. A hely szép, a szobák kényelmesek, ami nagyon tetszett, hogy végre nem zuhanytálca volt, hanem fürdőkád. Az ételekkel semmi gond nem volt, ízletesek, a választék is OK volt. Arra a harmadik nap vége felé jöttünk rá, hogy ha nem tesszük ki a "Takarítást kérek" táblácskát, akkor nem jönnek be a szobába takarítani, szemetet elvinni.
2013. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a vendégvárásuk: Megérkezésünk napján vendégváró itallal kedveskedtek. A szállásunk nagyon tiszta volt, mindenkinek ajánlom, hófehér ágyneműk, természetes fa bútorok, modern, nyugodt légkör. LCD TV-k ( amik a mi igényeink szerint lehettek volna nagyobbak ), kábeles, választékos adók.