M

M adatlapja

Regisztráció2016.07.15
Utoljára itt2023.08.02

2017. december 30.barátokkal járt itt
Ezúttal nem akartunk messzire menni, ezért választottuk a tőlünk 60 km-re található Jankovich Kúriát. Még nem jártunk itt, de sok jót olvastam róla. Már nagyon sok hazai hotelben jártunk, tehát van rálátásunk a kínálatra. Egészen a vacsoráig azt gondoltuk, hogy ez a hotel az egyik legjobb, amiben valaha is voltunk.
Szörnyű 2018. augusztus 6.a párjával járt itt
Egy hétfő délután hazafelé menet ugrottunk be a férjemmel. Bár ne tettük volna! Előttünk csak egy pár volt, akik éppen elmenőben voltak. Az ital rendelésnél még nem volt nagy probléma, de alkoholmentes sör sajnos nem volt. A pincér lány már az elején közölte, hogy csirkemell nincsen, így az amúgy is karcsú étlap rögtön néhány ételre szűkült.
2016. október 12.a párjával járt itt
Két évvel ezelőtt már jártunk a szállodában és a családunkból más is szállt már meg itt több alkalommal. Sajnos ezúttal csalódtunk egy kicsit, pedig tapasztalataink alapján a Colosseumot a legjobbak közé soroltuk. Az elmúlt években sok szállodában volt szerencsénk pihenni, tehát bőven van összehasonlítási alapunk.