Piroska Étterem Nagydorog

Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Ambient Hotel Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Piroska Étterem Nagydorog vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 11.családjával járt itt
Nem gondolná az ember, de van ilyen. Bugrottunk, a felszolgálók a teraszon elég kellemesen kávézgattak amikor megjelentünk. Egy asztalt nem sikerült lepakolniuk, egy kávéscsésze volt koszosan. A mi asztalunkon 3-4 napos rízsmaradék, iszonyatosan retkes székek. Majd a hölgy megjelent, hogy kérünk e étlapot, mondtuk persze, már ez nem tetszett neki, majd letette az asztalunkra.
Szörnyű 2018. augusztus 6.a párjával járt itt
Egy hétfő délután hazafelé menet ugrottunk be a férjemmel. Bár ne tettük volna! Előttünk csak egy pár volt, akik éppen elmenőben voltak. Az ital rendelésnél még nem volt nagy probléma, de alkoholmentes sör sajnos nem volt. A pincér lány már az elején közölte, hogy csirkemell nincsen, így az amúgy is karcsú étlap rögtön néhány ételre szűkült.
Kiváló 2016. november 14.gyerekekkel járt itt
Családommal jártunk itt nagymamám születésnapját ünnepelni. Foglaltunk előre asztalt, ami nagyon ízlésesen megterítve és feldíszítve várt ránk. Aztán étlapról választottunk ételt, ami nagyon bőséges kínálattal bírt, a pincér lány segító ajánlásával kiválasztottuk az ételeket, és bár elég sokan voltak rajtunk kívül is, nagyon hamar elkészült minden.
Kiváló 2016. november 14., csoporttal járt itt
Osztâlytalálkozonk volt a hétvégén, amit itt ünnepeltünk. És csak jót tudnék rá mondani! Külön köszönet a tulajnak hogy külföldi révén telefonon és e-mailen keresztül sikerült mindent lebeszélnünk, és minden a megbeszéltek szerint volt. Az ételek isteni finomak voltak, roppant bőségesek, az árak teljesen elfogadhatóak, a kiszolgálók pedig nagyon kedvesek!
Piroska Étterem Nagydorog - BelsőPiroska Étterem Nagydorog - EgyébPiroska Étterem Nagydorog - Étel/italPiroska Étterem Nagydorog - Étel/italPiroska Étterem Nagydorog - Étel/italPiroska Étterem Nagydorog - Étel/italPiroska Étterem Nagydorog - Étel/italPiroska Étterem Nagydorog - Étel/italPiroska Étterem Nagydorog - Étel/ital
Szörnyű 2016. szeptember 15.családjával járt itt
Ezt meg kell írni, hogy okuljanak belőle. Régóta virít ott a Piroska a forgalmas út mentén és csak most próbáltuk ki öcsémmel. Bárcsak ne tettük volna. A helyi viszonylatban normálisnak kinéző étlapon ki is választottuk a kiszemelt ételt. Odajött az egyébként kedves fiatal pincérlány és elvette kedvünket a válogatástól.
Piroska Étterem Nagydorog - Külső képPiroska Étterem Nagydorog - EgyébPiroska Étterem Nagydorog - BelsőPiroska Étterem Nagydorog - BelsőPiroska Étterem Nagydorog - BelsőPiroska Étterem Nagydorog - BelsőPiroska Étterem Nagydorog - BelsőPiroska Étterem Nagydorog - BelsőPiroska Étterem Nagydorog - BelsőPiroska Étterem Nagydorog - BelsőPiroska Étterem Nagydorog - Étel/italPiroska Étterem Nagydorog - Étlap/itallapPiroska Étterem Nagydorog - Étlap/itallapPiroska Étterem Nagydorog - Étlap/itallapPiroska Étterem Nagydorog - Étlap/itallapPiroska Étterem Nagydorog - Külső kép