Piroska Étterem Nagydorog
7044 Nagydorog, Petőfi u. 1.

Piroska Étterem Nagydorog a térképen

Wellness csomagok Nagydorog városában

Piroska Étterem Nagydorog vélemények

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal jártunk itt nagymamám születésnapját ünnepelni. Foglaltunk előre asztalt, ami nagyon ízlésesen megterítve és feldíszítve várt ránk. Aztán étlapról választottunk ételt, ami nagyon bőséges kínálattal bírt, a pincér lány segító ajánlásával kiválasztottuk az ételeket, és bár elég sokan voltak rajtunk kívül is, nagyon hamar elkészült minden.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Osztâlytalálkozonk volt a hétvégén, amit itt ünnepeltünk. És csak jót tudnék rá mondani! Külön köszönet a tulajnak hogy külföldi révén telefonon és e-mailen keresztül sikerült mindent lebeszélnünk, és minden a megbeszéltek szerint volt. Az ételek isteni finomak voltak, roppant bőségesek, az árak teljesen elfogadhatóak, a kiszolgálók pedig nagyon kedvesek!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétfő délután hazafelé menet ugrottunk be a férjemmel. Bár ne tettük volna! Előttünk csak egy pár volt, akik éppen elmenőben voltak. Az ital rendelésnél még nem volt nagy probléma, de alkoholmentes sör sajnos nem volt. A pincér lány már az elején közölte, hogy csirkemell nincsen, így az amúgy is karcsú étlap rögtön néhány ételre szűkült.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ezt meg kell írni, hogy okuljanak belőle. Régóta virít ott a Piroska a forgalmas út mentén és csak most próbáltuk ki öcsémmel. Bárcsak ne tettük volna. A helyi viszonylatban normálisnak kinéző étlapon ki is választottuk a kiszemelt ételt. Odajött az egyébként kedves fiatal pincérlány és elvette kedvünket a válogatástól. Csak rántott hús van és csak rizzsel.

Legnépszerűbb csomagok Nagydorogon és környékén
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 19.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2020.12.17.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2021.05.29.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.12.24.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 21.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétahajózással, kerékpár kölcsönzéssel, éjszakai fürdőzéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.

Szállodák Nagydorog környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Nagydorog
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Zichy Park Hotel Nagydorog
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 2 éj)

Piroska Étterem NagydorogX