Háromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta

Háromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta
Háromforrás Étterem Kőkapu NagyhutaHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta
Háromforrás Étterem Kőkapu NagyhutaHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta

Háromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta bemutatkozása

Hamisítatlan erdei hangulat várja a Háromforrás Étterembe érkezőket. A hegyekre néző ablakokon a fák közül sejtelmesen beszűrődő fények, a faburkolatok, a díszítések, a faragott bútorok azt sugallják, hogy a vendégnek itt a tájjellegű ételekből érdemes választani.

Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Napi árak félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Napi árak
2024.12.29-ig
Hotel Hunor Sátoraljaújhely

Háromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta vélemények

Szörnyű 2014. május 15.családjával járt itt
Sajnos mi meg se kostolhattuk a foztuket. A pincer elenk szaladt, le sem emgedett minket ullni, azzal hogy a konyhabol azt uzenik, mar mindent kikapcsoltak. Azaz este hetkor, amikor -gondolom a hotel vendegei- meg javaban vacsoraztak, nekunk mar nem akartak semmit se kihozni, plane nem fozni. Tudom, olvastuk hogy a konyha 19:30-ig volt nyitva, de ez akkor is pofatlansag! Nekunk se fognak fozni soha!
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Mi már voltunk itt azelőtt is, és nekünk nagyon bejön a hely. Az ételek is teljesen rendben voltak, és mint mindenhol azért itt is el lehet nézni 1-2 dolgot, de nem történt tragédia. Nekem például hűtött üdítőt hozott ki a pincér, pedig nem hűtöttet kértem. Mondjuk nekem csak ennyi kivetni valóm volt az egészben.
Gyenge 2013. november 5.barátokkal járt itt
2013. október 12-én jártunk Kőkapun, ahol úgy döntöttünk öten, hogy szívesen ennénk egy jó meleg levest az étteremben. A nagyon szép környezetben lévő étterem berendezését, tisztaságát rendben lévőnek találtuk, a felszolgáló is hamar érkezett. Megkaptuk az étlapokat, választottunk, majd kezdtük sorolni a rendeléseinket.
Háromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta a térképen
3994 NagyhutaKőkapu u. 2.
• vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar