Bíbor Bistro - Caffe & Restaurant Nagykanizsa
8800 Nagykanizsa, Petőfi Sándor u. 1.

Bíbor Bistro - Caffe & Restaurant Nagykanizsa a térképen

Bíbor Bistro - Caffe & Restaurant Nagykanizsa értékelése:

19. helyezett a 35 nagykanizsai étterem közül
206. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, bisztró, vendéglő

Bíbor Bistro - Caffe & Restaurant Nagykanizsa képei

Szállások Nagykanizsa városában
Wellness csomagok Nagykanizsa városában

Bíbor Bistro - Caffe & Restaurant Nagykanizsa vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
A hely szép, igényes és csendes hely. A helyről sokat hallottunk , gondoltuk benézünk. A kiszolgálás gyors és udvarias, de azért egy kis bökkenő volt mert a pincér először csak dúdolta majd énekelte a zenét ami szólt és sajnos ezt miközben rakta le az italunkat ! huuuuu, iszonyatos élmény volt, még most is felcseng a fülemben.
Cegléd
Gyöngyös

2016. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Bíbor Business Center a belvárostól kissé kiesik, az Okmányirodával szemben található a körforgalomnál, elég feltűnő az épület, amelyben a bisztrón kívül konditerem működik és irodákat adnak bérbe. A bisztró elegáns, modern, letisztult, a tágas belső téren kívül kinti terasszal is rendelkezik.

gyanikó TOP étteremértékelő
2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 16.
A hely kialakítása nagyon igényes, mindenki megtalálhatja a neki tetszőt. Van kiülős terasz része, elegáns étterme és kuckózásra alkalmas kávézója hatalmas fotelokkal. A kiszolgálás terén nem tűnt fel semmi különleges. A rendelt ételek italok megfelelő gyorsasággal és minőségben kerültek az asztalunkra.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Már tartoztam Kanizsának, magamnak meg az életnek azzal, hogy bevizsgáljam egyszer ezt a kávéházat. Nos, ez most végre megtörtént egy kedves barátom társaságában. A kiülős részen töltöttünk vő egy órát. Kellemes a hely, kényelmes a fotel, jó a dekoráció, az egész nagyon igényes. Ezt támasztja alá a kínálat is: hatalmas választék, szép teríték, a kávéhoz hozzák a sütit, vizet, tejszínt és cukrot, ahogy illik.

Legnépszerűbb csomagok Nagykanizsán és környékén
Hotel Touring
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2021.01.01.
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.13. - 2020.12.31.
Kristály Apartman
2020.07.13. - 2021.04.17.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
2-5 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, masszázs kuponnal, Nordic Walking túraeszközök kölcsönzésével, fürdőköpeny és szauna lepedő bekészítéssel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.

Szállodák Nagykanizsa környékén
Club Dobogómajor Nagykanizsa
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hunguest Hotel Pelion  Nagykanizsa
Hotel Kapitány Superior Wellness Nagykanizsa
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Bíbor Bistro - Caffe & Restaurant NagykanizsaX