Bíbor Bistro - Caffe & Restaurant Nagykanizsa
8800 Nagykanizsa, Petőfi Sándor u. 1.

Bíbor Bistro - Caffe & Restaurant Nagykanizsa a térképen

Bíbor Bistro - Caffe & Restaurant Nagykanizsa értékelése:

20. helyezett a 35 nagykanizsai étterem közül
216. helyezett Dél Dunántúlon - 498 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, bisztró, vendéglő

Bíbor Bistro - Caffe & Restaurant Nagykanizsa képei

Szállások Nagykanizsa városában
Wellness csomagok Nagykanizsa városában

Bíbor Bistro - Caffe & Restaurant Nagykanizsa vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
A hely szép, igényes és csendes hely. A helyről sokat hallottunk , gondoltuk benézünk. A kiszolgálás gyors és udvarias, de azért egy kis bökkenő volt mert a pincér először csak dúdolta majd énekelte a zenét ami szólt és sajnos ezt miközben rakta le az italunkat ! huuuuu, iszonyatos élmény volt, még most is felcseng a fülemben.
Cegléd
Gyöngyös

2016. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Bíbor Business Center a belvárostól kissé kiesik, az Okmányirodával szemben található a körforgalomnál, elég feltűnő az épület, amelyben a bisztrón kívül konditerem működik és irodákat adnak bérbe. A bisztró elegáns, modern, letisztult, a tágas belső téren kívül kinti terasszal is rendelkezik.

gyanikó TOP étteremértékelő
2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 16.
A hely kialakítása nagyon igényes, mindenki megtalálhatja a neki tetszőt. Van kiülős terasz része, elegáns étterme és kuckózásra alkalmas kávézója hatalmas fotelokkal. A kiszolgálás terén nem tűnt fel semmi különleges. A rendelt ételek italok megfelelő gyorsasággal és minőségben kerültek az asztalunkra.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Már tartoztam Kanizsának, magamnak meg az életnek azzal, hogy bevizsgáljam egyszer ezt a kávéházat. Nos, ez most végre megtörtént egy kedves barátom társaságában. A kiülős részen töltöttünk vő egy órát. Kellemes a hely, kényelmes a fotel, jó a dekoráció, az egész nagyon igényes. Ezt támasztja alá a kínálat is: hatalmas választék, szép teríték, a kávéhoz hozzák a sütit, vizet, tejszínt és cukrot, ahogy illik.

Legnépszerűbb csomagok Nagykanizsán és környékén
Oázis Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.18. - 2020.01.01.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal
2019.11.30. - 2019.12.22.
Wellness Hotel Viktória
Nagyatád
2-5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.02.29.
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.01. - 2020.03.31.

Szállodák Nagykanizsa környékén
Hunguest Hotel Freya Nagykanizsa
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Panoráma Balatongyörök Nagykanizsa
Hotel Bonvino Wine & Spa Nagykanizsa
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

Bíbor Bistro - Caffe & Restaurant NagykanizsaX