Stübli Vendéglő Nagykovácsi

4,5Kiszolgálás
4,5Hangulat
4,5Ár / érték
4,5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.22-ig
Thermal Hotel Visegrád
Kérd ajánlatunkat!

Stübli Vendéglő Nagykovácsi vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 205 városban járt márFelfedező - 418 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 6956 feltöltött kép
2021. szeptember 7.egyedül járt itt
Már régóta terveztem, hogy a Stüblit meglátogatom Nagykovácsiban, ma szép volt az idő, éppen alkalmasnak is tűnt a nap a látogatásra. Budapestről közelítve a főúton van, jól látható jel, hogy a templom tövében. Meg a neve is olyan svábos. Nem voltak sokan, alig lézengtek, egy asztal volt foglalt a teraszon, egy meg bent, a belső térben.
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Stübli Vendéglő Nagykovácsi - Külső képStübli Vendéglő Nagykovácsi - BelsőStübli Vendéglő Nagykovácsi - BelsőStübli Vendéglő Nagykovácsi - Étel/italStübli Vendéglő Nagykovácsi - Étel/italStübli Vendéglő Nagykovácsi - Külső képStübli Vendéglő Nagykovácsi - Külső kép
Még több kép (4 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2397 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68715 feltöltött kép
Kiváló 2019. augusztus 5.egyedül járt itt
Megnyerő kisvendéglő a Nagyboldogasszony-templom és a buszmegálló közelében, amelyet egy szépen felújított, fehérre meszelt, hagyományos sváb parasztházból alakítottak ki. Ha hinni lehet a honlapjuknak, akkor nemrégiben, 2018-ban nyitottak meg. A belső tér rusztikus, falusias vendéglő-fogadó hangulatát árasztja.
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Stübli Vendéglő Nagykovácsi - Külső képStübli Vendéglő Nagykovácsi - Étlap/itallapStübli Vendéglő Nagykovácsi - BelsőStübli Vendéglő Nagykovácsi - Külső képStübli Vendéglő Nagykovácsi - BelsőStübli Vendéglő Nagykovácsi - BelsőStübli Vendéglő Nagykovácsi - Mosdó / FürdőszobaStübli Vendéglő Nagykovácsi - Mosdó / FürdőszobaStübli Vendéglő Nagykovácsi - BelsőStübli Vendéglő Nagykovácsi - BelsőStübli Vendéglő Nagykovácsi - Külső képStübli Vendéglő Nagykovácsi - Étel/italStübli Vendéglő Nagykovácsi - Étel/italStübli Vendéglő Nagykovácsi - Étel/italStübli Vendéglő Nagykovácsi - Külső képStübli Vendéglő Nagykovácsi - Külső kép
Még több kép (13 db) >>