Királykúti Lovasporta Nagymaros
2626 Nagymaros, Hatlópatak - Királykút u.

Királykúti Lovasporta Nagymaros a térképen

Királykúti Lovasporta Nagymaros értékelése:

1. helyezett a 14 nagymarosi szállás közül
66. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Királykúti Lovasporta Nagymaros bemutatkozása

Önálló épületben, 4-6 személy részére kényelmes pihenést, kirándulást biztosít. A Dunakanyarban, a Börzsöny lábánál Kismaros és Nagymaros között félúton, kertek és erdő határán található. Szép a kilátás, turistautak /zöld négyszög, zöld háromszög/ közelében, könnyen megközelíthető gyalog, kerékpárral, kocsival egyaránt. Helyben lovak, lovaglási lehetőség és lovaskirándulást is igényelhetnek a vendégek. Távolságok /km-ben/: vasútállomás 2,5, busz 1, kerékpárút 0,6, Duna 1, turistaút 0, kerékpár-kölcsönzés 0-2,5, csónakkölcsönzés 2,5, éttermek 2,5.
Étkezés: komplett felszerelt konyhában helyben, ill. több étteremből házhoz szállíttatható. Az udvaron gyermekjátékok, homokozó, hinta stb.

Királykúti Lovasporta Nagymaros képei

Királykúti Lovasporta Nagymaros vélemények

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 7.
Csodálatos hely, csodálatos környezetben, csodálatos emberekkel. Gyönyörű kilátás nyílik a szobából a Fellegvárra, a környező hegyekre, és a pacikra (Galiba, Ubul, Kócos). Egyszerűen nem tudtunk betelni vele. A szállás nagyon hangulatos, tiszta, minden igényt kielégítő. Ubul megtisztelt minket azzal, hogy lovagolhattunk rajta. Hatalmas élmény volt számunkra.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 1.
Aki szereti az állatokat és a végtelenül kedves szállásadókat, akkor bátran ajánlom a Lovasportát mindenkinek.Ha ezen a környéken jársz és eltöltenél egy vagy több napot csodálatos környezetben, ezt ne hagyd ki.
Fantasztikus:))))
ui: Judit néni és Lajos bácsi mindent köszönünk.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Dunakanyar gyönyörű részén található,erdővel körülvett területén. Reggel és este madárcsicsergés,tücsök cirippelés hallható csak. Fantasztikus a csend és a nyugalom. A házigazdák maximálisan mindent megadnak hogy, jól érezze a pihenni vágyó. Lovaglàsi lehetőség is van. 3 gyönyörű ló és Lajos bàcsi tudàsa és türelme làttàn minden gyermek kedvet kap a lovagláshoz.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 15.
Sokkal jobban kellene takarítani. Pókhálók mindenhol. A mikró és a sütő sem volt kitakarítva az előző vendég után, bennük ételnyomok és morzsák. Vegyes régi, kopott, használt bútorok és szőnyegek. Az ágynemű is régi, a pókhálók miatt nem is bíztunk abban, hogy tiszta, úgyhogy inkább hálózsákban aludtunk. A wifi jel annyira gyenge volt, hogy nem tudtuk használni.

Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.571 - 33.647,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 26.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 35.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.08.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 34.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Nagymaros környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Húsvét (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval