Abbázia Country Club Nemesnép ★★★

Abbázia Country Club Nemesnép
Abbázia Country Club NemesnépAbbázia Country Club Nemesnép
Abbázia Country Club NemesnépAbbázia Country Club Nemesnép

Abbázia Country Club Nemesnép bemutatkozása

Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál az Őrségben, Nemesnépen. Az érintetlen őrségi természet felejthetetlen sétákra, biciklizésre vagy lovaglásra csábít. Autentikus programok, hagyományos őrségi ételek, a szálloda szolgáltatásai és számtalan őrségi látnivaló biztost élményekkel teli pihenést.

Az Abbázia Country Club legnépszerűbb csomagjai

Abbázia Country Club Nemesnép - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2025.01.05-ig
Abbázia Country Club Nemesnép - Két ünnep között - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Két ünnep között - teljes előrefizetéssel
12.26-30.
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Abbázia Country Club Nemesnép vélemények

2018. május 22.gyerekekkel járt itt
A civilizációs ártalmaktól megfáradt ember számára remek lelazulást biztositó helyet hoztak itt létre! Azonban, ami az ajánlati anyagban/ismerteti a szállodához tartozó lehetőségeket/ felsoroltak közül akad kifögásolni való,pl. a fittnes részleg felszereltsége,,itt lenne mit javitani.
Abbázia Country Club válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük észrevételét, igyekszünk az itt tartózkodást még kellemesebbé tenni. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét vendégeink sora közt tudhatjuk majd Önöket! Üdvözlettel: Abbázia Country Club.
2019. április 30., Kozma Szabina, Abbázia Country Club
Kiváló 2018. március 19.a párjával járt itt
Elöször jártunk itt párommal, de nem utoljára. :) Fantasztikus a hely, az épületek, bútorok stílusa, az étterem kiváló ételei,bőséges választéka,udvarias, kedves pincérei, melyben félpanzió keretében étkeztünk, a tisztaság, csend mind mind jó hatással voltak ránk.
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! Az óév búcsúztató tarisznyás-traktoros-zötykölős program megfelelő bemelegítése volt a Szilveszteri bulinak! Köszönet idegenvezetőinknek: Julikának és Istvánnak! Rengeteg látnivaló van a környéken! Az ételek változatosak és finomak voltak! (helyi specialitások)
A személyzet előzékeny, segítőkész és udvarias volt.
2017. szeptember 25.a párjával járt itt
Földszinti apartmant kaptunk, mely teljesen megfelelt elvárásainknak. A szálloda tényleg kutyabarát, a kukák mellett ürülékes zacskók, az étterembe is lehet vinni a kutyát, semmiféle korlátozással nem találkoztunk, persze a józan ész szabályait betartva. A recepciós kifejezetten kutyás kirándulóhelyet ugyan nem tudott ajánlani, de szerencsére az Őrség számtalan csodás kirándulóhelyet rejt.
2016. augusztus 6.a párjával járt itt
Először jártunk itt a férjemmel. A környék gyönyörű, az ételek nagyon finomak, a szolgáltatások nagyon jók. A tisztaság kifogástalan és a takarító személyzet is mind aranyosak és rugalmasak voltak. 2 kutyával voltunk _nem kicsikkel_ és nagyon jól éreztük magunkat. Az ott nyaraló kutyások kulturáltak voltak.
Abbázia Country Club Nemesnép - KörnyékAbbázia Country Club Nemesnép - VendéglátásAbbázia Country Club Nemesnép - Medence/kertAbbázia Country Club Nemesnép - Egyéb
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük, hogy véleményét megosztotta az oldalon. Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy jól érezték magukat szállodánkban és reméljük boldogan térnek még vissza hozzánk. Köszönjük az építő kritikát, mindenképp figyelembe vesszük észrevételeiket és azon dolgozunk, hogy kiküszöböljük ezeket.
2016. augusztus 16., Abbázia Country Club, Abbázia
Kiváló 2015. november 6.a párjával járt itt
Negyedszer voltunk itt, ismét nem csalódtunk. Az éttermet csak ajánlani tudom mindenkinek. Csend nyugalom nagy séták, kell ennél több? Ha nem hirdetik hogy kutyabarát szálló észre sem lehetett volna venni a blökiket, vagy amikor mi voltunk mind csendes és jól nevelt volt:))
Legközelebb elhozzuk a mienket is.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az elismerő szavakat! Sok szeretettel várjuk Önöket "négylábú kedvencükkel" együtt!
2015. november 10., Abbázia Country Club, vendégkapcsolati manager
Gyenge 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
A párommal és a kutyánkkal voltunk itt a nyáron; a szállás messze elmarad az ígéretektől:
- a környezet szép, de
- a wellness rész kicsi és elavult, a kültéri medence körül hemzsegtek a méhek, lépni is alig lehetett tőlük
- a kondi felszerelés szegényes és rozsdás, a futópad éppen alattunk robbant le, nem javították meg
- a kutyabarát szálló elsőre jól hangzik, amíg szembe nem találod magad egy pitbull-lal, amit póráz nélkül futtatnak a gyerekek és a kiskutyák között
- a recepciós udvariatlan és nem segítőkész; 7után csak éjjeli őr van, akinél semmit nem lehet intézni
- a reggeli minden reggel ugyanaz volt, unalmas és szegényes
- csak egy lovaglásra alkalmas ló van, az is csak gyerekeknek

Összegezve nem hiszem hogy valaha is visszamennénk.
Kedves Vendégünk!
köszönjük, hogy véleményét megosztotta az oldalon, még ha az ránk nézve nem is annyira kedvező megítélésű. Azon dolgozunk, hogy a hozzánk érkező vendégek és kedvenceik kellemesen érezzék magukat szállodánkban.

Engedje meg, hogy a szálloda nevében válaszoljak a leírtakra:

- A méhek, darazsak iránti panasza jogos.
2015. szeptember 3., Abbázia Country Club, igazgató
Kiváló 2013. szeptember 28.családjával járt itt
Mi évek óta visszatérő vendégek vagyunk, s alig várjuk, hogy jöjjön már a "mi hetünk". Szeretünk visszajárni oda, ahol jól éreztük magunkat, s Nemesnép ilyen. Eszünk ágában sincs más lehetőségre elcserélni! Tudjuk, mire számíthatunk: régi kedves ismerősként üdvözölhetjük egymást a csapattal-mert itt az étterem kivételével a munkatársak régóta együtt dolgoznak, jó csapatszellemben, már szinte ismerik szokásainkat is.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat. Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy évek óta meg vannak elégedve szolgáltatásainkkal, és boldogan térnek vissza hozzánk. Mi igyekszünk a jövőben is megfelelni elvárásaiknak, hogy igazán felejthetetlen legyen a pihenés.
2013. október 8., Abbázia Country Club
Kiváló 2013. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Döbbenten olvastam a minap, hogy nyaralásunk helyszíne milyen kritikát kapott ezen az oldalon. Első gondolatom, a meghökkenés után, az volt, hogy talán nem is ugyanarról a hotelről olvastam, mint ahol pár napja jártunk. Egy hetet töltöttem el a hotelben 6 éves korú kisfiammal és állíthatom, hogy a fent említett problémákkal nem szembesültünk.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük, hogy megtisztelte szállodánkat kiváló értékelésével.
Szívből örülünk neki, hogy pihenésük jól telt és élményekkel gazdagodtak nálunk. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba.
2013. szeptember 17., Abbázia Country Club
Gyenge 2013. augusztus 14.a párjával járt itt
Nem először jártunk már ezen a helyen, ami csodálatos környezetben fekszik és a nyugalom igazi szigete lehetne, ha kicsit hozzáértőbb személyzettel dolgoznának, akik odafigyelnek a Vendégre! Már az érkezéskor is enyhén megdöbbentünk, mikor a szállodába belépve sehol egy lélek nem volt (délután 3 órakor hétköznap.
Kedves Névtelen Vendégünk!

Nagyon sajnáljuk, hogy nem sikerült jól éreznie magát szállodánkban.
Gyakorló szállodásként biztosan tudja, hogy a panaszok kezelésének vannak bizonyos szabályai, a problémákat a helyszínen kell jelezni. Hozzánk nem érkezett semmilyen hasonló jellegű panasz, amiről említést tesz.
2013. augusztus 26., Abbázia Country Club
Abbázia Country Club Nemesnép a térképen
8976 NemesnépHatár út 1-3.
2000
• szabadtéri úszómedence • Fitnessz center • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 6500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • étterem • bár