Hotel Síkfőkút Étterem Noszvaj
3325 Noszvaj, Sikfőkút utca 38.

Hotel Síkfőkút Étterem Noszvaj a térképen

Hotel Síkfőkút Étterem Noszvaj értékelése:

2. helyezett a 3 noszvaji étterem közül
169. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, SZEP kártya

Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elsősorban a kilátás az, ami megragadja az erre járót, sőt még azt is, aki csak képen látta a tóra nyíló földig érő ablakokkal és üvegajtókkal körbevett félköríves fedett teraszt. Egyébként van a belső részben is kellemes étterem, de a fő „attrakció” a terasz, ami még folytatódik egy teljesen nyitott résszel, ahol még a dohányzóknak is jut hely és tányér.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Fél 3-ra értünk oda május 1-én, Szilvásváradtól nem találtunk kiülős helyet ebédelni, egy étteremben [moderálva - a szerk. ] bent volt hely, de elzavartak mert kutyussal voltunk. Így kerültünk ide keresve az út mellé óriás táblán kirakott [moderálva - a szerk. ] Vendéglőt. Volt hely a teraszon, szép kilátással.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi nyaralás alkalmával a hotel részben szálltunk meg, adta magát hogy megérkezésünkkor az étteremben ebédelünk. Jó idő volt, kiültünk a teraszra. A felszolgáló hölgy az oszlopnak támaszkodva vette fel a rendelésünket. Burgonyapürét kértünk, mikróban melegített, a szélén a tányérhoz száradt, csomós tejbegríz állagú valamit kaptunk helyette.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokáig nem működött. Láttuk, hogy fabrikálják itt-ott, volt kinn ugyan étlap, de maga az egység csak ez év májusában nyitott ki újra. Hosszú kirándulás után beóvakodtunk, mert már nincs kinn sehol étlap. A terasz sajnos már hideg volt, pedig a bútorok szépek, a kilátás a tóra tényleg szép. A benti helyiségben kevesen voltunk, sőt az ebéd végére teljesen el is fogytunk.

Legnépszerűbb csomagok Noszvajon és környékén
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.647 - 16.193,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
2020.03.13. - 2020.12.22.
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.09.20.
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2020.09.30.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.06.05. - 2020.12.31.

Szállodák Noszvajon és környékén
Kikelet Club Hotel Noszvaj
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Noszvaj
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

Hotel Síkfőkút Étterem NoszvajX