Oxigén Family Hotel Noszvaj ★★★★

Oxigén Family Hotel Noszvaj
Oxigén Family Hotel NoszvajOxigén Family Hotel Noszvaj
Oxigén Family Hotel NoszvajOxigén Family Hotel Noszvaj

Az Oxigén Family Hotel legnépszerűbb csomagjai

Oxigén Family Hotel Noszvaj - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Oxigén Family Hotel Noszvaj vélemények

Kiváló 2023. március 10.családjával járt itt
A szálloda nagyon szép helyen fekszik, óriási kerttel . A személyzet kedves, segitőkész. Az ételek finomak és sokfélék. A gyermekkel utazók nem fognak csalódni. Egész nap programok várják a gyermekeket. A kicsik számára a játszóházban egész nap térítésmentesen biztosítva van bébi étel, többféle gyümölcs , joghurt, túró rudi , gyümölcslevek.
Oxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - Egyéb
Kiváló 2022. május 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda nekünk, ugyanis a gyerekeknek rentgeteg játék lehetőség van kint a kertben, de a játszóházban is. A környezet csodálatos ami körbeveszi. Az étel nagyon finom volt, a szoba jó tágas, ötletesen vannak kialakítva a gyerekeknek az alvóhelyek. A személyzet minden tagja kedves és segítőkész volt. Visszatérünk.
Kiváló 2021. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
Már 4. alkalommal voltunk ebben a szállodában, tekintettel arra, hogy tejfehérje allergiás gyermekeinknek az étkeztetése problémamentes, a szálloda mindenre fel van készülve. A kislányom születésnapjára tekintettel még tejfehérje mentes tortát is kaptunk amit Páfrány hozott ki neki.
Kiváló 2021. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Szép környezetben, kedves személyzet, a wellness részleg is csodás. Az udvara hatalmas és nagyon szép. Az ételek igazán finomak és változatosak.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
5 napra érkeztünk két gyerekkel (11 éves és 2 éves) Szép környezet, kedves személyzet és nagyon jó programok. Már-már túl aktív is volt a nyaralás, rengeteg program volt, és a wellness rész is nagyon szuper, mindkét gyerek nagyon élvezte. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt. Ha valami gond volt (pl.
Kedves irnok!

Köszönjük visszajelzését, vendégeink véleménye kiemelten fontos számunkra.
Nagy örömmel olvasom, hogy jól érezték magukat noszvaji szállodánkban, elégedettek voltak a gyerek-, és felnőttprogramok kínálatával, Zen Spa családi wellness birodalmunkkal és az egyéb szabadidős szórakozási lehetőségekkel is.
2019. november 11., , Oxigén Family Hotel
Kiváló 2019. február 20.gyerekekkel járt itt
Két gyerekkel 4 napot töltöttünk az Oxigén Hotelban. Fantasztikus helyen lévő csodaszép szállás . A szoba berendezése nagyon igényesen lett kialakítva,minden részletre figyeltek. Kényelmes ágy! Rengeteg programok a szállodán belül kicsiknek nagyoknak. . , animátor vigyázz a gyerekre a szauna szeánsz vagy a felnőtt kikapcsolódások alatt. Vissza vágyunk! Csak ajánlani tudom bárkinek ezt a szállást.
Kedves Értékelő!

Nagyon szépen köszönjük, hogy értékelésével megtisztelte szállodánkat és ezzel is hozzájárul a fejlődésünkhöz.

Nagy örömünkre szolgál, hogy szép emlékeket őriznek a nálunk eltöltött hétvégéről, tetszett a kilátás, elégedettek voltak a szolgáltatásainkkal és a szauna program is szórakoztató volt.
2019. február 27., , Oxigén Family Hotel
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2017. június 14.gyerekekkel járt itt
Májusban jártunk a szállodában,egy éjszakát töltöttünk itt,de még biztosan vissza térünk hosszabb időre. Gyönyörű környezet,tiszta levegő,kényelem,kedvesség. Ennyire gyerekbarát szállodával még sehol nem találkoztam. Mindent a gyerekekért! Nagyon finom ételek,gyerekeknek ötszöri étkezést biztosítanak.
Kedves Böbike!

Nagyon szépen köszönjük értékelését, vendégeink véleménye nagyon fontos számunkra!

Nagy öröm számunkra olvasni, hogy jól érezték magukat szállodánkban, tetszett a környezet, elégedettek voltak az ellátással és a wellness részleggel is!

Sok szeretettel látjuk Önöket legközelebb!
2018. október 17., , Oxigén Family Hotel
Kiváló 2017. május 8.gyerekekkel járt itt
Április végén voltunk "édes hármasban" a két évet már betöltött, örökmozgó unokánkkal. Szép a környék, rendezett a szálloda parkja, a kicsiktől a nagyobbacskáig mindegyik kor-csoportnak kínálnak játék,illetve szórakozási lehetőséget, kint is és rosszabb idő esetén, bent is.
Kedves Gyuszipapa!

Nagyon szépen köszönjük értékelését, véleményét nagyra értékeljük!

Hatalmas öröm számunkra olvasni, hogy jól telt a pihenésük Noszvajon, és Páfránnyal is sikerült megbarátkozni!

Sok szeretettel látjuk Önöket máskor is!
2018. október 17., , Oxigén Family Hotel
Kiváló 2017. január 11.a párjával járt itt
A hely autóval és busszal is könnyen elérhető. A buszmegálló konkrétan a hotel előtt van úgyhogy tényleg ideális olyan családoknak akik nem autóznak. Az épület maga nem túl hivalkodó de ahogy belépünk minden megváltozik. A miliő egyszerűen gyönyörű. Mondjuk nem véletlen. Mint megtudtuk egy neves belsőépítész tervezte a dizájnt.
Kiváló 2016. december 4.családjával járt itt
Negy meses napot toltottunk itt parommal es het eves kislantunkkal.
Egyszeruen tokeletes volt minden,a recepcios holgy mosolyatol kezdve az animator lanyok kedvessege es a felszolgali sracok profisagaig.
Gratulalunk mindenkinek es alig varjuk hogy ujbol itt vendegeskedjunk.
Csalad Romaniabol.
Oxigén Family Hotel Noszvaj a térképen
3325 NoszvajSzomolyai út
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• bankett rendezési lehetőség • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád