Tündérkert Hotel Noszvaj ★★★

Tündérkert Hotel NoszvajTündérkert Hotel Noszvaj

A Tündérkert Hotel legnépszerűbb csomagjai

Tündérkert Hotel Noszvaj - Napi árak félpanziós ellátással
2025.01.01-ig
Tündérkert Hotel Noszvaj - Kedvezményes ajánlat félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Tündérkert Hotel Noszvaj vélemények

Gyenge 2022. április 19.a párjával járt itt
Amikor beléptem a Hotelbe furcsállottam a túldíszítettséget és az illat nagyon tömény volt. Sajnos a szobában is hasonló volt. Nem győztetem szellőzetetni, hogy eltudjam viselni. Egy alergiás ember számára nehezen elviselhető az erős illat. A fénykép alapján nem gondoltam, hogy egy melléképületben leszünk elszálásolva, ahol a szoba ablka az utcára néz.
Kiváló 2021. december 30.gyerekekkel járt itt
Az étel fantasztikus volt! Az ismerősöknek mai napig áradozom róla. Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Az ágy kissé kényelmetlen volt, ahogyan a párnák is. A víz hőmérséklete kisgyermekkel nem igazán volt megfelelő. ( Lehetett volna melegebb. )
A szomszédos szobában egy kiskutya folyamatosan ugatott… Étkezéseknél a szobaszámok folyamatos kérdezgetése picit zavaró volt.
Kiváló 2021. november 2.a párjával járt itt
Nagyon találó a hotel elnevezése, mert nagyon tündéri hely. A földszinti szobánk terasza közvetlenül a kertre nyílt. Az angol kert valami elbűvölő és nyugalmat árasztó. A szoba két ember részére megfelelő és tiszta. A hotelben dolgozók nagyon kedvesek. Az ételek finomak voltak. Noszvajon és környékén nagyon sokat lehet kirándulni. Egyszóval mi nagyon jól éreztük magunkat.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1102 feltöltött kép
2021. szeptember 26.a párjával járt itt
A Tündérkert Hotel egy az 1970-es években épült, erősen lakótelepi jellegű oktatási intézményből lényegült át kis szállodává. Ezt a jelleget azonban a szálloda üzemeltetői nagy elszántsággal, bár nem mindig teljes sikerrel igyekszenek elfedni, enyhíteni.
2021. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű a környezet, Noszvaj panorámás utcácskái. Szépen felújított szálloda finom ételekkel, kedves pincérekkel. A medence nem nagy, ki kellett fogni, amikor épp nincsenek sokan, és akkor szuper! Egyedül a szobák folyosóra nyíló ajtajainak hangszigetelése/cseréje lenne még hasznos, mert bár a folyosó szőnyege a léptek zaját elnyeli (ez nagyon jó!
Kiváló 2021. május 18.a párjával járt itt
A hotel csodálaltos környezetben van. Tiszta levegő, remek kilátás. Sok-sok kirándulási lehetőség. A személyzet barátságos, segítőkész. Az étel nekem személy szerint nem volt az igazi. A vacsora hideg volt, bármikor mentünk. Reggel a rántotta, virsli hideg volt, az volt a válasz mikrozzuk meg. (ez is egy megoldás).
Tündérkert Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését! Ezúton kérünk elnézést, javítjuk az étkezések színvonalát és bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel,Márton Debóra
2021. május 31., Kollégák , Tündérkert Hotel
Kiváló 2020. szeptember 19.a párjával járt itt
Ami nagyon tetszett: - elhelyezkedés
a csend, erkélyről a kilátás a parkra, a személyzet segítőkészsége, udvariassága.
Amin változtatni lehetne: az ablaknál ne csak sötétítő függöny legyen, mert ha nem akartuk, hogy belássanak / a park felől / verőfényben is el kellett húzni és villanyt kellett használni. A fürdőszoba nagyon kicsi volt, különösen a zuhanyfülke
Kiváló 2020. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Összességében jó ellátást, megfelelő szállást kaptunk, ár-érték arány teljesen rendben van. A környezet a gyermekes családoknak nagyon kedvező ( víz, játszó terület, sétálási lehetőség gyönyörű környezetben). A játszótér elhanyagolt, de igazából nem is volt rá igény, nem hiányzott! Jól éreztük magunkat!
2019. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
Szeptember végén töltöttünk el 2 éjszakát 12 éves gyermekünkkel. Kellemes meglepetésként ért, hogy már fűtöttek a szállodában. A személyzet felkészült és nagyon segítőkész (pl. kaptam kölcsön telefontöltőt, pedig ez végképp nem kötelességük). A szobák, fürdőszoba és ágyak kényelmesek, tiszták voltak.
Tündérkert Hotel Noszvaj - Külső képTündérkert Hotel Noszvaj - Külső képTündérkert Hotel Noszvaj - SzobákTündérkert Hotel Noszvaj - SzobákTündérkert Hotel Noszvaj - SzobákTündérkert Hotel Noszvaj - VendéglátásTündérkert Hotel Noszvaj - Környék
2019. június 14.a párjával járt itt
Szép környezetben, jó elhelyezkedésű szálloda. A látnivalók, felülmúlják a szolgáltatásokat. Azért kényelmesen ellehet tölteni, pár napot. Pihenésben, étkezésben nincs kivetni való. Svédasztalos reggeli, három fogásos vacsora, bőségesen elég. Nagyobb medence, velnes részleg hiánya, ami számon kérhető. Összegezve jó helynek lehet nyílvánítani.
Tündérkert Hotel Noszvaj - Medence/kertTündérkert Hotel Noszvaj - Medence/kertTündérkert Hotel Noszvaj - Medence/kertTündérkert Hotel Noszvaj - Medence/kert
Tündérkert Hotel Noszvaj a térképen
3325 NoszvajDobó István utca 10.
1900
• fedett úszómedence • szauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád