Hardi Csárda Nyírbátor
4300 Nyírbátor, Debreceni út 66-68.

Hardi Csárda Nyírbátor a térképen

zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyírbátori lakos révén volt már alkalmam egy-egy szalagavató,ballagás, esküvő alkalmával megfordulni a Hardi Csárdában és mindig nagy sikert aratott az ételek, a kiszolgálás és hangulat elegye. Ajánlom azoknak is, akik átutazóban vannak, mindig van az utasok számára hely, kedvező áron nagyon finom étkeket fogyaszthatnak.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Neten böngészve találtam rá a csárdára. Tudtam, hogy utunk arra visz, ezért már előre eldöntöttem, ebéd a Hardiban. Nem csalódtam. Kellemes a barna burkolattal, néhány festménnyel ellátott helyiség. Az asztalon élő virág, két színű szalvéta egymásba hajtva a hófehér asztalterítőn jól mutatott. Pincérek figyelmesek voltak, nem kellett túl sokat sem várni, az étel pedig ízletes volt.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első alkalom, hogy betértünk ebbe a csárdába, mely egy Hotel épületében működik. Az étteremben tisztaság. A vázában az asztalon a friss piros és lila tulipánok kellemes látványt nyújtottak. A fehér és barna színű egymásba hajtogatott szalvéták jól harmonizáltak a belső barna burkolattal ellátott térben, ahol néhány festmény is helyet kapott.

Legnépszerűbb csomagok Nyírbátorban és környékén
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2-4 éjszaka esetén 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, csoki/gyümölcs bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.02.24. - 2022.02.24.
Centrum Panzió
Debrecen
2021.02.24. - 2021.12.31.

Szállodák Nyírbátor környékén
Erdőspuszta Club Hotel Nyírbátor
Hotel Divinus Nyírbátor
Nyári élmények (min. 4 éj)
Húsvéti pillanatok (min. 2 éj)
Szállás ellátás nélkül

Hardi Csárda NyírbátorX