Kakukk Étterem Nyírbátor
4300 Nyírbátor, Szabadság tér 21.

Kakukk Étterem Nyírbátor a térképen

Kakukk Étterem Nyírbátor értékelése:

1. helyezett az 5 nyírbátori étterem közül
133. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

étterem, bár, vendéglő
grill ételek ...
magyar, angol, német, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték, őrzött parkolás ...
Különtermek:
első terasz - max. 60 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Arany Ászok

Kakukk Étterem Nyírbátor bemutatkozása

Nyírbátor város központjában 1905.-ben épült Védnöki Táblával kitüntett étterem, presszó és panzió
várja kedves vendégeit.

Kakukk Étterem Nyírbátor képei

Szállások Nyírbátor városában
Wellness csomagok Nyírbátor városában

Kakukk Étterem Nyírbátor vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegnapi napon egy 25 fős társasággal mentünk be az étterembe egy temetés után. Az asztalokat nekünk kellet átrendezni,hogy elférjünk. Több pincér is volt. Csak mi voltunk az étterembe. A rendelések fele lemaradt a teához nem adtak első körben cukrot és citromot. Külön kellet kérni. Több személyes tálakat kértünk nem kaptuk meg mindet de jobb is volt.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mintha múzeumba léptünk volna! Korabeli képek a falon, bútorok, tálalószekrény porcelánokkal, kupák és kényelmes asztalok, székek. Az étlap bőséges választékot mutat. A helyhez hűen, Báthory-tálat kértünk, mely 2 személyes, de 3 személynek is elegendő. Minden finom és frissen készült. Egyet furcsáltunk, hogy fogast nem találtunk, de a másik székeken volt hely a kabátnak.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már a belépéskor a pincér nem volt tisztában azzal, lehet -e szép kártyával fizetni. Miután leültünk és rendeltünk, hamarosan visszatért, hogy nem tud vagy inkább nem akar(! ! ! ) szabolcsi töltött káposztát hozni. Már ezután fel kellett volna állnunk, ez is sok mindent elárult a helyről. Mindenesetre a leveseket megvártuk.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 15.
Nyírbátor szívében található színvonalas étterem várja a vendégeket. Számtalan alkalommal jártam már itt: családdal, osztàllyal, násznéppel és barátokkal egyaránt. Az ételek finomak, kiadósak, a színvonal remek. Az étterem hangulata, berendezése is hívogató. Esténként az étterem presszójában ülhetnek össze a beszélgetni, iszogatni, kikapcsolódni vágyó baráti körök.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2012. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ritka, hogy egy hely úgy igazán rossz legyen. Csapnivaló. Általában vannak értékelhető pontok mindenütt. Na jó, itt is vannak. Mindazonáltal a hely, az katasztrófa. A leves elsózva, a mártások porból, legyen szó desszertről vagy sültről, a harcsa pangasius. A nem túl magas színvonalú magyar fősodor alatt van ez a hely rendesen.

Legnépszerűbb csomagok Nyírbátorban és környékén
Termál Apartman Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kossuth Lajos Kollégiumok
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rákóczi Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Boutique Hotel Régi Posta
2 nap/1 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
2019.08.16. - 2019.08.19.

Szállodák Nyírbátor környékén
Hotel Divinus Nyírbátor
Hotel Nagyerdő Nyírbátor
Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági...
Erdőspuszta Club Hotel Nyírbátor
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)
Debreceni páros (min. 2 éj)
Nyári relax napok (min. 2 éj)

Kakukk Étterem NyírbátorX