Várostörténeti sétány Nyírbátor

Várostörténeti sétány Nyírbátor
Várostörténeti sétány NyírbátorVárostörténeti sétány Nyírbátor
Várostörténeti sétány NyírbátorVárostörténeti sétány Nyírbátor

Várostörténeti sétány Nyírbátor bemutatkozása

A nyírbátori Minorita és a Református templom között találjuk a Várostörténeti sétányt, ahol életre kel a múlt. Az alkotások igazi időutazáson repítik keresztül a látogatót a 450 méteres sétányon,fő funkciója, hogy az említett két kiemelkedően magas értékű műemlék közötti gyalogos közlekedést biztosítsa a helyiek és a turisták számára, továbbá maga is turisztikai látványossággá váljon.

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Várostörténeti sétány Nyírbátor vélemények

2076
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 1.egyedül járt itt
Tulajdonképpen a közepéről indultam, csak akkor még nem tudtam erről. Bevallom, Kolodko Mihály Sókereskedő szobrát kerestem, de rosszfelé indultam el, amit egyébként egy cseppet sem bántam meg. Nejem inkább az autóban maradt, mert barátságtalanul szemerkélt az eső, Na, de mit számít ez, ha egy szobrot keresel?
Várostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - Külső képVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - Külső képVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - EgyébVárostörténeti sétány Nyírbátor - Külső képVárostörténeti sétány Nyírbátor - Egyéb
Várostörténeti sétány Nyírbátor a térképen
4300 NyírbátorVárostörténeti sétány