Bástya Wellness Hotel Nyírbátor

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor
4300 Nyírbátor, Hunyadi u.10.

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor a térképen

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor értékelése:

2. helyezett a 8 nyírbátori szállás közül
68. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Akciós csomagok

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor - vélemények, kritkikák

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor vélemények

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
- A szobában a tetőtéri ablakból csöpögött a pára a fejünkre, mivel alatta volt az ágy. A legnagyobb probléma a szobában nem lehetett szellőztetni mert az ablakok be voltak szegelve.
+ A személyzet munkájával teljesen elégedettek voltunk.Köszönet érte.A szilveszteri buli remek volt.Minden kívánságunkat teljesítették a recepciós hölgyek.
Válasz az értékelésre - 2016. január 16.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy értékelésével segítette munkánkat!
Az esetleges kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük!
Dolgozunk a probléma megoldásán.
Örömmel olvastuk, hogy kellemesen teltek az itt töltött napok.
Reméljük, hogy a közeljövőben újra vendégeinkként köszönthetjük Önöket!
(Wellness Hotel Bástya) (Bástya Wellness Hotel)

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
A személyzet mérhetetlen kedvessége, figyelmessége. Mindent megpróbáltak megtenni annak érdekében, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Egy kicsit hiányoltuk a reggelik változatosságát. Talán jobban figyelhetnének a városban lévő kulturális eseményekre és a szállóvendégeknek ezekre történő beszervezésére.
Válasz az értékelésre - 2016. január 16.
Kedves Judit!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat!
Mindenképpen megszívleljük a tanácsait.
Reméljük, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket!

Üdvözlettel: A Bástya Wellness Hotel Csapata
(Wellness Hotel Bástya) (Bástya Wellness Hotel)

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Három napos tartózkodásunk alatt maximálisan megvoltunk elégedve mindennel. Szívélyes fogadtatás, szépen berendezett szobák, remek kiszolgálás, pazar étkezések.

2015. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. május 11.
Kellemes kisvárosban a hely adta lehetőségekkel élő családi vállalkozásban működtetett szálloda. Az elhelyezkedés és a konyha kiváló, rengeteg a kellemes meglepetés a szálloda részéről. A személyzet rugalmas, profi. A wellness nem az igazi és a parkolási lehetőség sem, azonban városlátogatáshoz egyébként ideális a hely.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szilveszteri csomagot foglaltunk. Nem először jártam itt, ezért mertem ajánlani páromnak, hogy töltsük el itt a szilvesztert. 2010-ben egy másik portálon így értékeltem ezt a helyet: "Impozáns, szépen bútorozott szálláshely. Kedves, segítőkész személyzet. Remek szakács, nagyon finom és nagy adag ételek! Kiváló wellness-részleg. Kényelmes szobák.
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12.
Nagyon kedves és készséges volt a személyzet, a szobák kényelmesek és tiszták. Problémát jelentett viszont, hogy a négy szobából a két első emeleti, közvetlenül utcára néző késő estig és kora hajnaltól nagyon zajos volt, a meleg miatt viszont nem tudtuk csukva tartani az ablakokat. Továbbá az utcai lámpa is nagyon bevilágított, amin nem sokat segített a világos színű "sötétítő függöny".
2014. áprilisban járt itt
Értékelt: 2014. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztaság a szobában és a furdoszobában egyenlo a nullával. Megérkezéskor por mindenutt a szobában. Koszos szonyegek a furdoben. Áz ajtót a furdóbe nem lehetett zárni - mellesleg a wc is ott volt. A plafonon darabokban áll a penész. A klíma rettenetesen hangosan zúg. A szobai széf nincs semmihez rogzítve - inkább nem használtuk.
Válasz az értékelésre - 2014. április 28.
Tisztelt K. . . . sz család!
Értetlenül állunk sorai előtt, amik valótlanságokat tartalmaznak. Annyira életszerűtlen, amiket leír.
1. Ha már érkezéskor Önnek gondjai lettek volna a szobával, azt rögtön jelezte volna, hiszen 24 órában ott vannak a munkatársak a recepción vagy rögtön kért volna egy másik szobát.
Szabolcsi Zoltánné (Bástya Wellness Hotel)

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 10. - 9 látogató hasznosnak vélte
Ugyan kritikus vagyok, de azért próbálok mindig valami pozitívumot is találni. Ez talán a második olyan hotel ahol nem tudok. A szoba borzasztóan színes, kavalkádos és giccses - túlzsúfolt, a Pantone színskála tíz százaléka megtalálható ami azért nem kevés valljuk be. Megnéztem a másik szobát (kollégám) na, az dettó ugyan ez volt.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2012. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyírbátorról sok szépet és jót lehet hallani, nagy múlttal rendelkezik a város, és rengeteg túrista fordul meg évente. Biztos nagy az igény a szálláshelyekre, ám a Bástyát én senkinek sem tudnám ajánlani. Nem a személyzettel lenne gond, hanem a tulajdonosokkal. Az állandó parancsolgatás, kiabálás, a vendégek lenézése ( persze nem szemtől szembe) az megy.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 12.
Kellemes hetveget toltottunk el ebben a szallodaban. A recepcios holgy kedvessege manapsag ritkasag,szolgalatkeszseget ezuttal is koszonjuk. A wellnessz reszt is kihasznaltuk,nagyon jol ereztuk magunkat,A svedasztalos reggeli minden igenyt kielegitett. Egyetlen dolog ami zavart az a jakuzziban erezheto dohos peneszszag valamint nehany pokhalo a szobaban,ez persze nem azt jelenti hogy a kozeljovoben nem szeretnenk ujbol ellatogatni ide!

Nyírbátor
2-4 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék csoki bekészítéssel, egy alkalommal forralt borral, korlátlan tea és kávé fogyasztással, fürdőbelépővel, szaunatörölköző és fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Termál Apartman Hotel
Stop Panzió
Debrecen
6 nap/5 éjszaka 5.690,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Rákóczi Panzió
Hotel Lycium
Boutique Hotel Régi Posta
M37 Apartman
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, állatkert belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 22.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálaesttel, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros kezeléssel, hintózással, páros lovaglással, állat simogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítésekkel, fürdőbelépővel, wellness élményekkel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Nyírbátor környékén
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Lycium Debrecen
A Hotel Lycium 2006 augusztusában megnyitott szálloda, amely Debrecen belvárosában található,...
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)
Téli romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

NyírbátorX