Bástya Wellness Hotel Nyírbátor

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor
4300 Nyírbátor, Hunyadi u.10.

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor a térképen

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor értékelése:

2. helyezett a 8 nyírbátori szállás közül
63. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Akciós csomagok

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor - vélemények, kritkikák

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor vélemények

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
A személyzet mérhetetlen kedvessége, figyelmessége. Mindent megpróbáltak megtenni annak érdekében, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Egy kicsit hiányoltuk a reggelik változatosságát. Talán jobban figyelhetnének a városban lévő kulturális eseményekre és a szállóvendégeknek ezekre történő beszervezésére.
Válasz az értékelésre - 2016. január 16.
Kedves Judit!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat!
Mindenképpen megszívleljük a tanácsait.
Reméljük, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket!

Üdvözlettel: A Bástya Wellness Hotel Csapata
(Wellness Hotel Bástya) (Bástya Wellness Hotel)

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Három napos tartózkodásunk alatt maximálisan megvoltunk elégedve mindennel. Szívélyes fogadtatás, szépen berendezett szobák, remek kiszolgálás, pazar étkezések.

2015. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. május 11.
Kellemes kisvárosban a hely adta lehetőségekkel élő családi vállalkozásban működtetett szálloda. Az elhelyezkedés és a konyha kiváló, rengeteg a kellemes meglepetés a szálloda részéről. A személyzet rugalmas, profi. A wellness nem az igazi és a parkolási lehetőség sem, azonban városlátogatáshoz egyébként ideális a hely.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szilveszteri csomagot foglaltunk. Nem először jártam itt, ezért mertem ajánlani páromnak, hogy töltsük el itt a szilvesztert. 2010-ben egy másik portálon így értékeltem ezt a helyet: "Impozáns, szépen bútorozott szálláshely. Kedves, segítőkész személyzet. Remek szakács, nagyon finom és nagy adag ételek! Kiváló wellness-részleg. Kényelmes szobák.
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12.
Nagyon kedves és készséges volt a személyzet, a szobák kényelmesek és tiszták. Problémát jelentett viszont, hogy a négy szobából a két első emeleti, közvetlenül utcára néző késő estig és kora hajnaltól nagyon zajos volt, a meleg miatt viszont nem tudtuk csukva tartani az ablakokat. Továbbá az utcai lámpa is nagyon bevilágított, amin nem sokat segített a világos színű "sötétítő függöny".
2014. áprilisban járt itt
Értékelt: 2014. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztaság a szobában és a furdoszobában egyenlo a nullával. Megérkezéskor por mindenutt a szobában. Koszos szonyegek a furdoben. Áz ajtót a furdóbe nem lehetett zárni - mellesleg a wc is ott volt. A plafonon darabokban áll a penész. A klíma rettenetesen hangosan zúg. A szobai széf nincs semmihez rogzítve - inkább nem használtuk.
Válasz az értékelésre - 2014. április 28.
Tisztelt K. . . . sz család!
Értetlenül állunk sorai előtt, amik valótlanságokat tartalmaznak. Annyira életszerűtlen, amiket leír.
1. Ha már érkezéskor Önnek gondjai lettek volna a szobával, azt rögtön jelezte volna, hiszen 24 órában ott vannak a munkatársak a recepción vagy rögtön kért volna egy másik szobát.
Szabolcsi Zoltánné (Bástya Wellness Hotel)

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 10. - 9 látogató hasznosnak vélte
Ugyan kritikus vagyok, de azért próbálok mindig valami pozitívumot is találni. Ez talán a második olyan hotel ahol nem tudok. A szoba borzasztóan színes, kavalkádos és giccses - túlzsúfolt, a Pantone színskála tíz százaléka megtalálható ami azért nem kevés valljuk be. Megnéztem a másik szobát (kollégám) na, az dettó ugyan ez volt.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2012. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyírbátorról sok szépet és jót lehet hallani, nagy múlttal rendelkezik a város, és rengeteg túrista fordul meg évente. Biztos nagy az igény a szálláshelyekre, ám a Bástyát én senkinek sem tudnám ajánlani. Nem a személyzettel lenne gond, hanem a tulajdonosokkal. Az állandó parancsolgatás, kiabálás, a vendégek lenézése ( persze nem szemtől szembe) az megy.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 12.
Kellemes hetveget toltottunk el ebben a szallodaban. A recepcios holgy kedvessege manapsag ritkasag,szolgalatkeszseget ezuttal is koszonjuk. A wellnessz reszt is kihasznaltuk,nagyon jol ereztuk magunkat,A svedasztalos reggeli minden igenyt kielegitett. Egyetlen dolog ami zavart az a jakuzziban erezheto dohos peneszszag valamint nehany pokhalo a szobaban,ez persze nem azt jelenti hogy a kozeljovoben nem szeretnenk ujbol ellatogatni ide!

Juca TOP szállásértékelő
2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodában akadna felújítani való,amit viszont remekül kompenzál a személyzet figyelmessége, ami külön említést érdemel. Remek konyha,tökéletes vendéglátás a jellemző. Egy dolog nem tetszett konkrétan,talán mert nem volt sok vendég, a medence vizére nem fordítottak elég figyelmet, néhol algás volt. Mi ugyan nem használtuk, de ez rontott kicsit az összképen.

Nyírbátor
2-4 éjszaka esetén 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, csoki/gyümölcs bekészítéssel, fürdőbelépővel, fagyi kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítésekkel, fürdőbelépővel, wellness élményekkel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Stop Panzió
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 6.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Platán Hotel Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internettel
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Boutique Hotel Régi Posta
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, ingyenes gyógykezelési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Campus Hotel
Laci Magánszálláshely
2019.08.16. - 2019.08.19.

Szállodák Nyírbátor környékén
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Nagyerdő Debrecen
Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági...
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)
Nyugdíjas napok (min. 4 éj)
Nyári relax napok (min. 2 éj)

NyírbátorX