Hedonist Restaurant Nyíregyháza

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hedonist Restaurant Nyíregyháza vélemények

Szörnyű 2021. szeptember 28.a párjával járt itt
Még a tavasszal volt "szerencsém" egy vacsorát elfogyasztani az étteremben, azóta nagy ívben kerüljük. Báránybordát kértem, amit kaptam az pedig 3 db. csont volt darabonként 1-1 falat hússal - mindezt 8 ezer forintért. Első ránézésre viccnek gondoltam, valamint csodálkoztam, hogy a felszolgáló úr nem érzi kínosnak, hogy egy ilyen majdcsak üres tányért ( 3 db csonttal) tesz a vendég elé.
Kiváló 2018. július 17.gyerekekkel járt itt
A tavaly nyílt Hedonist étterem nevével a Dining Guide Top100 kalauzban találkoztam először. Örömmel olvastam, hogy a séf Pataky Péter, akinek konyháján már sokszor étkeztünk a debreceni Ikonban valamint a fővárosi Meatologyban. A hely beleilleszkedik a gasztro-forradalom fősodrába, amit neveznek egyesek újhullámnak is.
Hedonist Restaurant Nyíregyháza - Külső képHedonist Restaurant Nyíregyháza - Étel/italHedonist Restaurant Nyíregyháza - Étel/italHedonist Restaurant Nyíregyháza - Étel/italHedonist Restaurant Nyíregyháza - Étel/italHedonist Restaurant Nyíregyháza - Étel/italHedonist Restaurant Nyíregyháza - Étel/italHedonist Restaurant Nyíregyháza - Étel/italHedonist Restaurant Nyíregyháza - Étel/italHedonist Restaurant Nyíregyháza - Belső
Kiváló 2018. június 27.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt a helyi étteremben egy szombati ebéd elfogyasztása céljából. Nagyon kedves személyzet fogadott. A helyet modern berendezéssel újították fel, a kerthelyiség különleges és nagyon hangulatos, romantikus. Az ételek minőségi alapanyagokból kèszültek, nagyon ízletesek voltak, ízlésesen tálalva.
Hedonist Restaurant Nyíregyháza - Étel/ital