Tölgyes Étterem Nyíregyháza

Ez a hely megszűnt!
a 112 nyíregyházi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, kocsma, pub, söröző, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
Tölgyes Étterem Nyíregyháza
Tölgyes Étterem NyíregyházaTölgyes Étterem Nyíregyháza
Tölgyes Étterem NyíregyházaTölgyes Étterem Nyíregyháza

Tölgyes Étterem Nyíregyháza bemutatkozása

A Tölgyes Panzió csodálatos környezetben a Sóstógyógyfürdőre vezető erdei úton, múlt századi villák szomszédságában található. Fekvésének köszönhetően egyediséget hordoz magában. Az épület a helyi lakosság és a turisták körében közkedvelt Tölgyes erdő közvetlen szomszédságában, nagyon kedvező adottságú környezetben áll.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Tölgyes Étterem Nyíregyháza vélemények

Gyenge 2017. június 9., csoporttal járt itt
Csodálatos helyen, a Sóstói erdő szomszédságában helyezkedik el a korábban jobb időket is látott étterem. Új vezetőség van, ami sajnos meg is látszik. Ha jól láttam, most is felújítás alatt áll. Egy rendkívül unszimpatikus fiatalember fogadott minket, akinek a modorán volna mit javítani. Ilyen embert a a vendéglátás közelébe sem engednék.
Átlagos 2016. október 15.barátokkal járt itt
A Tölgyes vendéglő fősodratú átlagos hely, ahol csülök péknét, halászlevet, pörkölteket, rántott és sült húsokat s hasonló felfogású klasszikus magyar ételeket kínálnak átlagos szinten megvalósítva, nem kevés mirelit alapanyagot használva.
Tölgyes Étterem Nyíregyháza - Külső képTölgyes Étterem Nyíregyháza - Külső képTölgyes Étterem Nyíregyháza - BelsőTölgyes Étterem Nyíregyháza - BelsőTölgyes Étterem Nyíregyháza - Étel/italTölgyes Étterem Nyíregyháza - Étel/ital
2015. február 3.barátokkal járt itt
A múlt héten újra jártunk az étteremben barátaimmal, egy hétköznapi ebédre. A kiszolgálással és a rendelt étellel most is (mint máskor) meg voltunk elégedve. Az étterem szép, tiszta, az erdő szélén szép helyen van, a parkolási lehetőség jó.
Egy negatívum volt, a babgulyásban a bab picit kemény volt, de lehet hogy csak én szoktam jobban megfőzni a kelleténél. :) Így sem volt rossz. :)
Tölgyes Étterem Nyíregyháza a térképen
4400 NyíregyházaSóstói út 40.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, vegetáriánus
grill ételek
Zene
Gépzene: alternatív, blues, cigányzene, country, dance, diszkó, elektronikus, folk, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, rhythm&blues, rock&roll, szimfonikus
Különtermek
Különterem - max. 15 fő