Total Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza

3,3
a 112 nyíregyházi étterem közül
gyorsétterem
Total Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza
Total Gyros (Univerzum Üzletház) NyíregyházaTotal Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - All inclusive
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Total Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza vélemények

Átlagos 2017. július 12.egyedül járt itt
Az ételre sokat kell várni, kicsit drágák az ételek. A kiülős részen jó enni, odabent lehetetlen a melegtől és a másik ember közelségétől.
2017. június 7.a párjával járt itt
A belvárosban az Univerzum üzletház alatt található. Több üzletből áll, hiszen pár méterrel odébb a Total Grill várja a vendégeket, míg Örökösföldön a pizzázó. Az ízek és az árak teljesen átlagosak, de én pont ezt szeretem. A kiszolgálók fiatal lányok, folyamatosan cserélődnek. A belső részben kb.
Átlagos 2016. október 5.egyedül járt itt
Az elmúlt évek alatt több helyen is hallottam,hogy a városban az egyik legfinomabb Gyros-t itt lehet kapni. Az elmúlt hetekben meglátogattam a helyet, de nem tapasztaltam semmi átlagon felülit a többi gyrosossal szemben. Árban picit drágább a megszokottnál. Az üzlet nyereményjátékai kecsegtetőek.
Átlagos 2016. május 29.gyerekekkel járt itt
Egy kis mozizás után néztünk be ide a gyerekekkel, mert gyros-t akartak enni! Kicsit csalódtam a tisztaság miatt, mert mint az egyik képen is látszik a padló elég koszos volt, kevés sült krumplit kértem, de bőven tettek bele, és sajnos az ígért csípős szószt sem éreztem! Ami meglepett, hogy nem a gyros sütőből vette ki a húst a hölgy hanem egy műanyag vederből!
Total Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - Külső képTotal Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - Külső képTotal Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - Étel/italTotal Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - Étel/italTotal Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - Étel/italTotal Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - BelsőTotal Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - BelsőTotal Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - Belső
Átlagos 2015. augusztus 21., kollégákkal járt itt
Első esténken Nyíregyházán az egyik kolléganőm mindenképpen gyros-ra vágyott, így kerestünk egy megfelelő helyet a városban. Az Univerzum Üzletház mellett sikeresen meg is találtuk, s én is örültem a választásnak, mert a Gyros-szal szemben volt egy salátabár (mivel az is Total néven fut, gondolom, közös lehet a tulajdonos), s hogy fokozzuk az élvezeteket, mellette volt 2 kiülős teraszos söröző, a Pikoló és az Öreg Motorosok, ahol a kísérő italokat is be tudtuk szerezni.
Total Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - Étel/italTotal Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - Külső képTotal Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - Külső képTotal Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - Külső képTotal Gyros (Univerzum Üzletház) Nyíregyháza - Külső kép