Kikapcsolódni akartunk, meglett

Erzsébet Szálloda NyíregyházaErzsébet Szálloda Nyíregyháza a térképen

Átlagos 2014. áprilisban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2014. április 23.
Próbálok tényszerű lenni és nem összehasonlítani más helyekkel.
Elhelyezkedés: csendes, biztonságos, sok fa, rigófütty. Sóstón ami számít a közelben van.
Szálloda: van hangulata, bár a környezete - míg a főépülethez érünk - kicsit retrós. Felújított épület, a szobák tágasak, kényelmesek, akárcsak a fürdő. Tiszta, az ágyban lehet aludni. Nincs lelakva. TV: m1, tv2, rtl.
Étterem: cca. 50 m a főépülettől. Reggeli 1 fajta meleg étel, 3 féle felvágott, 1 féle sajt, 3 féle zöldség, 4 féle ital+ kávé, 4 féle péksütemény. Egyszer volt csak a 6 nap alatt, hogy elfogyott a meleg étel 8 órakor. Nem a legszerencsésebb elrendezés a büféreggelihez - nem lehet körbe állni az asztalt - kis sor képződik, de működik a dolog. Egyetlen (!) pincér 90 főre, aki egyszerre mindent csinál: hoz, visz, pótol emlékezetben tart szobaszámokat és menüket és közben emésztődik, hogy valami itt nem oké (mármint a felszolgáló létszám) és igaza van. Az ebédnél, vacsoránál érdekes ez, amikor felszolgál. Muszáj besegíteni pl. hogy keresel magadnak tiszta evőeszközt. Tartok tőle, hogy a "Vendéglátás" címmel írt véleményben szereplő szikár úr, már nem lesz ott a jövőben.(Egyébként kár.) Ezzel együtt, mivel senki nem sietett sehova, kivártuk a sorunkat, és nem is kellett olyan sokat várni. Az ételek a hús körül forognak, főzeléket ne várj. Én nem vagyok válogatós, nem rossz az étel, de például, ami nálunk van a menzán nekem jobban ízlik. Egy biztos, éhen nem marad senki.
Szolgáltatások: ami van, arra be kell előre jelentkezni, de ez is simán működik. A biciklik most még hadra foghatóak és szerintem ebben az évben a legtöbb az is marad.
Tippek:
1. Előttünk levő turnusban vagy 20 ember kapott hányást, hasmenést. Mi sem kerültük el. Biztos, ami biztos igyál palackos vizet és ne szállodai csapvizet.
2. Nézd meg mit játszanak a színházban. Mi az Anconai szerelmesek 2 c. darabot fogtuk és jól szórakoztunk.
3. A kalandparkhoz kérj a recepción kedvezménykupont.
4. Bringával mész a városba, akkor próbáld ki a Korányi úti új bringautat, hangulatos.
5. Nagycsaládosként, tömegközlekedéssel jobban jársz, ha Sóstóig vonattal mész. A szállás cca. 1,5 km, nézz utána.
6. Számíts rá, hogy 14.00 órakor még nem biztos, hogy megkapod a szobádat.
7. Mi húsvét hetében voltunk, akkor voltak animátorok. A gyereket nyugodtan rábízhatod.
8. Ha valami kell szólj a recepción segítenek.
9. Fürdés szempontjából ár/szolgáltatás arányt a Júlia fürdő nyeri, de az bent van a városban. Busszal is könnyen elérhető átszállás nélkül. (A sóstói Aquarius egy jó darabig még zárva, nézz utána.)
Személyzet:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:

Erzsébet Szálloda további értékelései

2016.11.17gyerekekkel
Öt fős családommal mentünk az Erzsébet program keretében, mint nagycsaládosok. Először úgy volt, hogy nagylányom hozza a barátját is. Senki külön kellett volna fizetni, de végül nem tudott jönni. Viszont a szállodával lehetett egyezkedni, hogy akkor mit hogyan szeretnénk - elég rugalmasak...
2016.06.27a párjával
Feleségem kapott kedvezményes erzsébet kártyát. Vele mentem mint kísérő. 3 éjszakáért fizettem 51.000.- Ft-ot. Nem külön szobában aludtam hanem feleségemmel együtt, tehát a 1/2 szoba árát a feleségem kifizette. Kértem számlát külön - külön állították ki feleségem nevére is 51.000.- és mint...
2016.05.15egyedül
Az Erzsébet program keretében voltam a Nyíregyházán az Erzsébet Szállodában. Hosszú életem folyamán sok helyre jártam üdülni, de az itt eltöltött 4 éjszaka 5 nap, az feledhetetlen volt számomra. Itt élő barátaim kedvéért választottam ezt a szállodát. Nem bántam meg, sőőőt. :) Mindenre 5 pontot...
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel