Erzsébet Szálloda Nyíregyháza ★★★

Erzsébet Szálloda Nyíregyháza
Erzsébet Szálloda NyíregyházaErzsébet Szálloda Nyíregyháza
Erzsébet Szálloda NyíregyházaErzsébet Szálloda Nyíregyháza

Erzsébet Szálloda Nyíregyháza bemutatkozása

Magyarország keleti kapujában, Nyíregyházától 5 kilométerre található Sóstógyógyfürdő. Gyógyvize jódot, brómot és oldott ásványi sókat tartalmaz, így rendkívül alkalmas mozgásszervi műtétek utáni rehabilitációra, reumatikus és nőgyógyászati megbetegedések kezelésére.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Erzsébet Szálloda Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2016. november 17.gyerekekkel járt itt
Öt fős családommal mentünk az Erzsébet program keretében, mint nagycsaládosok. Először úgy volt, hogy nagylányom hozza a barátját is. Senki külön kellett volna fizetni, de végül nem tudott jönni. Viszont a szállodával lehetett egyezkedni, hogy akkor mit hogyan szeretnénk - elég rugalmasak voltak.
Átlagos 2016. június 27.a párjával járt itt
Feleségem kapott kedvezményes erzsébet kártyát. Vele mentem mint kísérő. 3 éjszakáért fizettem 51. 000. - Ft-ot. Nem külön szobában aludtam hanem feleségemmel együtt, tehát a 1/2 szoba árát a feleségem kifizette. Kértem számlát külön - külön állították ki feleségem nevére is 51. 000. - és mint előzőekben említettem nekem is 51.
Kiváló 2016. május 15.egyedül járt itt
Az Erzsébet program keretében voltam a Nyíregyházán az Erzsébet Szállodában. Hosszú életem folyamán sok helyre jártam üdülni, de az itt eltöltött 4 éjszaka 5 nap, az feledhetetlen volt számomra. Itt élő barátaim kedvéért választottam ezt a szállodát. Nem bántam meg, sőőőt.
Kiváló 2015. december 17.egyedül járt itt
Már régóta készülök írni arról, ahol jártam, de most konkrétan szükséges leirnom. Az késztet leginkább, hogy elmondhassam a fantasztikus, rendkivüli élényeimet, hogy többen részesedjenek benne, terjedjen ez a lehetőség. Kisnyugdijas pályázaton kaptam a lehetőséget, hogy pihenjek valamennyit. Nyíregyháza-Sósótóraaesett a választásom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 28.a párjával járt itt
Erzsébet kártyával jutottunk el Nyíregyháza-Sóstóra, az Erzsébet Szállodába. Mivel Magyarországon erre fele nem voltunk még, érdeklődéssel vártuk a napot, hogy induljunk, s ott legyünk. Elöljáróban csak annyi, hogy nem csalódtunk, sok szépet láttunk.
Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - SzobákErzsébet Szálloda Nyíregyháza - VendéglátásErzsébet Szálloda Nyíregyháza - WellnessErzsébet Szálloda Nyíregyháza - BelsőErzsébet Szálloda Nyíregyháza - BelsőErzsébet Szálloda Nyíregyháza - KörnyékErzsébet Szálloda Nyíregyháza - KörnyékErzsébet Szálloda Nyíregyháza - KörnyékErzsébet Szálloda Nyíregyháza - BelsőErzsébet Szálloda Nyíregyháza - BelsőErzsébet Szálloda Nyíregyháza - SzobákErzsébet Szálloda Nyíregyháza - Vendéglátás
Kiváló 2015. október 7.a párjával járt itt
Szuper nyaralás
2015. szeptemberben 5 napot üdültünk itt férjemmel, ami csodálatos volt. A szállodában a szobánk kényelmes, tiszta, szépen berendezett. A recepción dolgozók kedvesek, segítőkészek voltak. Az étteremben a kiszolgálás kedves és gyors volt, az ételek mennyisége és minősége kiváló, változatos.
Kiváló 2015. augusztus 15.a párjával járt itt
2015. júliusában töltöttünk párommal 5 napot. Maximálisan elégedettek vagyunk. Szívesen mennénk máskor is oda. Csak jó véleménnyel szolgálhatok. Mind a személyzet, a kiszolgálás, az ételek minősége, mennyisége. kicsit sok is volt, főleg az esti vacsora. Kerekesszékkel is kényelmesen közlekedhettem. Szuper a légkondi.
Kiváló 2015. július 25.gyerekekkel járt itt
2015.07.hoban jártunk itt öt napot.Nagyon jól éreztük magunkat.Elégedettek voltunk mindennel.Ha volna rá lehetőségünk máskor is visszamennénk
2015. július 24.gyerekekkel járt itt
Ketten 5 napot töltöttünk itt, júliusban. Szerencsére nagyon jó időnk volt. A szálloda szép és csendes helyen van, pár perc sétával minden elérhető. A szoba kicsi, de célnak megfelel, a légkondicionálás pedig szuper! A holmikat is szépen el lehet pakolni, nem volt útban semmi. Az erkély tágas, bár kihasználatlan mivel egy szék és egy szárító volt csak.
Kiváló 2015. június 1.családjával járt itt
Ez év áprilisában töltöttünk 5 napot az Erzsébet Szállodában. A szálloda épülete csodálatos zöldövezetben található és a környék maga a nyugalom szigete. A szobánk tiszta és kényelmes, az étkezési ellátás változatos és bőséges, a teljes személyzet udvarias és segítőkész volt.