Platán Csárda Nyúl

Golden Ball Club Hotel Győr

Platán Csárda Nyúl vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2019. október 7.a párjával járt itt
Útba esett ,régóta kiszemelt volt már de vagy nem voltunk éhesek vagy nagyon sokan voltak,most épp nem . Mi mindig hétvégén járunk arra ,és most kicsit éhesek is voltunk,így eljött az alkalom hogy betérjünk:)Kevesen voltak délután öt felé .
Kiváló 2018. június 26.gyerekekkel járt itt
Évente többször elmegyünk Nyúl faluban a Platán csárda mellett és még csak most mentünk be. Mondjuk nem hivalkodó a portálja, hiszen egy parasztháznak néz ki. Nagyon kedvesek, szépek a népviseletbe öltözött pincérlányok, kik elénk tették az ételkölteményeket. Megnéztem a mellékhelyiséget is.
Kiváló 2014. május 10.a párjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk a csárdában. Ételek nagyon finomak. Kiszolgálás kedves. Az étterem mindig nagyon tiszta. Igazi csárda hangulat fogadja a kedves vendégeket. Közben falusi muzsika szól. Az udvarban nagy parkoló, körülütte egy kisebb múzeum tekinthető meg. A hátul szép kilátás nyílik a tájra.
Ajánlom mindenkinek aki a környéken jár, érdemes kipróbálni.
Kiváló 2013. november 7.gyerekekkel járt itt
Elég gyakran járunk a családommal a csárdába,mivel közel van a lakhelyünkhöz. Ott jártunkkor még sosem ért negatívum,ami valljuk be manapság ritka. Maga a csárda nagyon hangulatos a xx. század közepét juttatja eszünkbe. Mozsarak,szenes vasaló,paraszt csizma,demizsonok,népviseleti ruhák stb. A kiszolgálás kedves,udvarias.