Szúnyogvár Étterem Orfű

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másik éttermet kerestünk ugyan, de útba esett gyalog a szállástól. Gyakorlatilag rálátunk az ablakból. Nem volt nagy tumultus, ezért voltunk bizonytalanok, nyitva van-e egyáltalán. Nyitva volt. A teraszon kerestünk egy helyet, ahol jár a levegő. Pécsi sort csapolnak. Világosan és barát is. Az étel finom volt, a felszolgalas gyors és udvarias.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Orfűn töltött pár napos nyaralásunk alatt igyekeztünk egy olyan éttermet keresni, ahol annyira nem elrugaszkodottak az árak, mint az a nyaralóhelyekre jellemző, így kötöttünk ki a Szúnyogvár Étteremben. Tulajdonképpen semmi negatívumot nem tudok elmondani az étteremmel kapcsolatosan, a választék kielégítő volt, találtunk fogunkra valót, az étel finom volt, a kiszolgálás gyors, a hangulat kellemes, és amit mindenképp kiemelnék, hogy szinte minden ételből lehetett zóna adagot választani.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mivel nem volt ellátásunk az orfűi napokban, keresnünk kellett egy éttermet. Az út mellett, a Pécsre tartó buszok megállójától nem messze egy épület: nádtető, terasz, western hangulatú pult, délelőtt nincs nyitva. De ha kinyit és leülsz, változatos étlap, türelmes, a humort jól kezelő felszolgáló, gyors kiszolgálás, és nagyon jó ízvilág.

Legnépszerűbb csomagok Orfűn és környékén
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 18.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kedvezménnyel, meglepetés bekészítéssel, wellnes részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.02. - 2021.12.20.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.950 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.03.05.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 15.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.21.

Szállodák Orfű környékén
Thermal Hotel Harkány Orfű
Ametiszt Hotel Orfű
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Orfű
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Húsvét Harkányban (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 4 éj)

Szúnyogvár Étterem OrfűX