Szúnyogvár Étterem Orfû

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Szúnyogvár Étterem Orfû vélemények

Kiváló 2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Nevével ellentétben - szerencsére - egy szúnyoggal sem találkoztunk! :) Kaptunk viszont nagyon finom ételeket, hatalmas adagot, amivel megküzdöttünk rendesen, de megérte. Bárcsak lett volna kapacitás egy desszertre is, mert ilyen főétel után biztosan az is szuper lett volna!
Szúnyogvár Étterem Orfû - Étel/italSzúnyogvár Étterem Orfû - Étel/italSzúnyogvár Étterem Orfû - Étel/ital
Kiváló 2021. augusztus 17.a párjával járt itt
Párommal a napokban többször jártunk a Szúnyigvár Étteremben a helyiek ajánlása alapján. Abszolút meg voltunk elégedve minden alkalommal az ételek, italok minőségével, a gyors, korrekt, udvarias kiszolgálással, a személyzet hozzáállásával, egyszóval mindennel! Jó szívvel ajánlani tudjuk ezt az éttermet mindenkinek, aki csak a környéken jár!
Kiváló 2021. július 10.barátokkal járt itt
Többször voltam már a Szúnyogvár étterem vendége és mindíg nagyon meg voltam elégedve vele. Imádom a hangulatát a helynek, a pincérek kedvesek, a kiszolgálás gyors. Eddig ebben az étteremben ettem a legjobb ételeket, nagyon finomak a levesek és a főételek is, a desszertek nagyon finomak. Az adagok nagyok, jól lehet lakni velük.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 4.a párjával járt itt
Most már céltudatosan indultunk az étterembe.
Sajnos a felszolgáló azzal a hírrel fogadott, hogy barna Szlon sört nem csapolnak, mert megszűnt a gyártása. A világos is jó volt.
Az étel továbbra is nagyon finom. A bugaci szelet, csónak burgonyával , egyszerű, de annál ízletesebb, enyhénél kicsit jobban csípős.
A hangulat remek.
Szúnyogvár Étterem Orfû - Külső képSzúnyogvár Étterem Orfû - Étel/italSzúnyogvár Étterem Orfû - Külső kép
Kiváló 2019. június 13.a párjával járt itt
Másik éttermet kerestünk ugyan, de útba esett gyalog a szállástól. Gyakorlatilag rálátunk az ablakból. Nem volt nagy tumultus, ezért voltunk bizonytalanok, nyitva van-e egyáltalán. Nyitva volt. A teraszon kerestünk egy helyet, ahol jár a levegő.
Pécsi sort csapolnak. Világosan és barát is.
Az étel finom volt, a felszolgalas gyors és udvarias. Szúnyog meg alig.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
Kiváló 2017. július 15.barátokkal járt itt
Orfűn töltött pár napos nyaralásunk alatt igyekeztünk egy olyan éttermet keresni, ahol annyira nem elrugaszkodottak az árak, mint az a nyaralóhelyekre jellemző, így kötöttünk ki a Szúnyogvár Étteremben.
Kiváló 2017. július 15.családjával járt itt
Mivel nem volt ellátásunk az orfűi napokban, keresnünk kellett egy éttermet. Az út mellett, a Pécsre tartó buszok megállójától nem messze egy épület: nádtető, terasz, western hangulatú pult, délelőtt nincs nyitva. De ha kinyit és leülsz, változatos étlap, türelmes, a humort jól kezelő felszolgáló, gyors kiszolgálás, és nagyon jó ízvilág.